FB pixel TP pixel
Reisen til julestjernen
Reisen til julestjernen

Cesta za vánoční hvězdou

Reisen til julestjernen
Norsko | 2012 | Fantasy filmy | Vánoce | 80 minut

Do malé norské vesničky zavítá v předvánočním čase dívka Sonja v doprovodu lupičů, kteří ji drží v zajetí. Vesnice je zakletá, stejně jako celé království. Král kdysi dávno ztratil svou jedinou dceru, která v lese hledala Vánoční hvězdu. Nikdy se nevrátila, načež královna zemřela žalem a král Vánočn...

Do malé norské vesničky zavítá v předvánočním čase dívka Sonja v doprovodu lupičů, kteří ji drží v zajetí. Vesnice je zakletá, stejně jako celé království. Král kdysi dávno ztratil svou jedinou dceru, která v lese hledala Vánoční hvězdu. Nikdy se nevrátila, načež královna zemřela žalem a král Vánoční hvězdu proklel. Na království sestoupila tma a smutek. Mudrc předpověděl, že když se mu do deseti let podaří hvězdu rozzářit, dcera se vrátí domů. Devět let už uplynulo a zůstává poslední naděje.

IMDb  59 %

Cesta za vánoční hvězdou online

Sledovat Cesta za vánoční hvězdou online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Cesta za vánoční hvězdou online, zda je ke stažení a zda má Cesta za vánoční hvězdou dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 19. 6. 2020
Předplatné za 155 Kč

Cesta za vánoční hvězdou obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Cesta za vánoční hvězdou, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Cesta za vánoční hvězdou postavy.

Cesta za vánoční hvězdou zajímavosti

Rozpočet
5 000 000 $
Tržby v českých kinech
1 052 724 Kč
Návštěvnost v českých kinech
14 356 diváků

Cesta za vánoční hvězdou recenze a hodnocení

Tvůj názor na Cesta za vánoční hvězdou?

Ve filmu Cesta za vánoční hvězdou hrají Agnes Kittelsen, Jakob Oftebro, Anders Baasmo Christiansen, Stig Werner Moe, Kristin Zachariassen, Andreas Cappelen, Vera Rudi.

Film Cesta za vánoční hvězdou režíruje Nils Gaup.

Film Cesta za vánoční hvězdou má 80 minut.

Film Cesta za vánoční hvězdou měl rozpočet 5 000 000 $.

Film Cesta za vánoční hvězdou vidělo v českých kinech 14 356 diváků.

Film Cesta za vánoční hvězdou můžete vidět na Edison.

Film Cesta za vánoční hvězdou je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.