FB pixel TP pixel
Through the Wormhole
Through the Wormhole

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem

Through the Wormhole
USA | 2010 | Dokumentární seriály | Vesmír | 44 minut | 8 řad(a) | 62 epizod

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem je americká vědecko-populární dokumentární série kterou uvádí herec Morgan Freeman. Cestování červí dírou se zaměřuje na největší záhady vesmíru. Prostřednictvím nejnovějších poznatků NASA, soukromých laboratoří, nejnovějších teoretických poznatků akademiků...

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem je americká vědecko-populární dokumentární série kterou uvádí herec Morgan Freeman. Cestování červí dírou se zaměřuje na největší záhady vesmíru. Prostřednictvím nejnovějších poznatků NASA, soukromých laboratoří, nejnovějších teoretických poznatků akademiků a výsledků vesmírného výzkumu se tento seriál zaměřuje na černé díry, kolonizování planet, teorii strun a mnoho dalších. Přidejte se k Freemanovi na této jedinečné cestě prozkoumávání nových hranic nacházejících se mimo planetu Zemi a následujte ho při hledání odpovědí na závažné otázky: „Jsme ve vesmíru sami?“, „Odkud jsme se vzali?“, „Existuje život i na jiných planetách?“

CSFD  84 %

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem online

Sledovat Cestování červí dírou s Morganem Freemanem online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Cestování červí dírou s Morganem Freemanem online, zda je ke stažení a zda má Cestování červí dírou s Morganem Freemanem dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 8. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Cestování červí dírou s Morganem Freemanem, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Cestování červí dírou s Morganem Freemanem postavy.

Morgan Freeman
Morgan Freeman
Himself - Host
Hans Zimmer
Hans Zimmer
Hudba
Jacob Shea
Jacob Shea
Hudba
Geoffrey Sharp
Geoffrey Sharp
Tvůrce

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem recenze a hodnocení

Tvůj názor na Cestování červí dírou s Morganem Freemanem?

V seriálu Cestování červí dírou s Morganem Freemanem hrají Morgan Freeman.

Seriál Cestování červí dírou s Morganem Freemanem můžete vidět na Prima Plus.

Seriál Cestování červí dírou s Morganem Freemanem je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.