FB pixel TP pixel
Charlie's Country
Charlie's Country

Charlieho krajina

Charlie's Country
Austrálie | 2013 | Drama | 108 minut

Charlie žije na severu Austrálie v komunitě domorodců. Stále nová vládní nařízení komplikují jejím členům život, a tak se zdá, že své osudy nemají ve vlastních rukou. Poté, co Charliemu zabaví zbraň a ručně vyřezávané kopí, nemá čím lovit. Proto se vydá do buše, kde hodlá žít postaru. Musí ovšem "vá...

Charlie žije na severu Austrálie v komunitě domorodců. Stále nová vládní nařízení komplikují jejím členům život, a tak se zdá, že své osudy nemají ve vlastních rukou. Poté, co Charliemu zabaví zbraň a ručně vyřezávané kopí, nemá čím lovit. Proto se vydá do buše, kde hodlá žít postaru. Musí ovšem "válčit" nejen s přírodními živly, ale i s vlastním stárnoucím tělem. Brzy je nucen svůj soukromý boj vzdát, vrátit se do civilizace a nakonec i vyhledat lékařskou pomoc. To, co v nemocnici nalezne, se však ukáže jen jako začátek jeho dlouhé cesty zpátky domů.

CSFD  73 %

Charlieho krajina online

Sledovat Charlieho krajina online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Charlieho krajina online, zda je ke stažení a zda má Charlieho krajina dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 16. 9. 2020
Předplatné za 155 Kč

Charlieho krajina obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Charlieho krajina, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Charlieho krajina postavy.

David Gulpilil
David Gulpilil
Charlie
Peter Djigirr
Peter Djigirr
Black Pete
Luke Ford
Luke Ford
Luke
Peter Minygululu
Peter Minygululu
Old Lulu
Ritchie Singer
Ritchie Singer
Darwin Doctor
John Brumpton
John Brumpton
Policeman Brum
Damon Gameau
Damon Gameau
Darwin Hospital Nurse
Bojana Novaković
Bojana Novaković
Parole Officer
Gary Sweet
Gary Sweet
Bottle Shop Operator
Rolf de Heer
Rolf de Heer
Režie

Charlieho krajina recenze a hodnocení