FB pixel TP pixel
Che: Part Two
Che: Part Two

Che Guevara: Partyzánská válka

Che: Part Two
Španělsko | 2008 | Che | Drama | Válka | 131 minut

Che je po kubánské revoluci na výši slávy i sil. Pronáší vzletnou řeč ke Spojeným národům a znovu zdůrazňuje závazek třetímu světu bojovat proti imperialismu USA. Poté Che zmizí a znovu se vynoří inkognito v Bolívii, kde organizuje malou skupinu kubánských bojovníků a bolivijských branců, aby zaháji...

Che je po kubánské revoluci na výši slávy i sil. Pronáší vzletnou řeč ke Spojeným národům a znovu zdůrazňuje závazek třetímu světu bojovat proti imperialismu USA. Poté Che zmizí a znovu se vynoří inkognito v Bolívii, kde organizuje malou skupinu kubánských bojovníků a bolivijských branců, aby zahájil velkou Latinsko americkou revoluci. Příběh bolivijské výpravy je příběhem vytrvalosti, ztrát, idealismu a partizánského boje, který nakonec selže a znamená pro Che smrt. Během něj pochopíme, proč Che zůstává nadále symbolem idealismu a hrdinství, jenž žije v srdcích lidí celého světa.

Hrají: Benicio del Toro, Catalina Sandino Moreno, Franka Potente, Demián Bichir, Óscar Jaenada, Rodrigo Santoro, Joaquim de Almeida

Režie: Steven Soderbergh

IMDb  69 % Kinobox  67 %

Che Guevara: Partyzánská válka online

Sledovat Che Guevara: Partyzánská válka online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Che Guevara: Partyzánská válka online, zda je ke stažení a zda má Che Guevara: Partyzánská válka dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 2. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 4. 12. 2023
Předplatné za 50 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Che Guevara: Partyzánská válka recenze a hodnocení

Tvůj názor na Che Guevara: Partyzánská válka?

Ve filmu Che Guevara: Partyzánská válka hrají Benicio del Toro, Catalina Sandino Moreno, Franka Potente, Demián Bichir, Óscar Jaenada, Rodrigo Santoro, Joaquim de Almeida.

Film Che Guevara: Partyzánská válka režíruje Steven Soderbergh.

Film Che Guevara: Partyzánská válka má 131 minut.

Film Che Guevara: Partyzánská válka můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Kuki.

Film Che Guevara: Partyzánská válka je online na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.