FB pixel TP pixel
Cheech & Chong: Roasted
Cheech & Chong: Roasted

Cheech and Chong's Next Movie

Cheech & Chong: Roasted
USA | 2008 | Komedie | 43 minut

Půvabná příběh kostelníka, kterému se shodou okolností naskytne příležitost vydávat se v zapadlé horské vesničce za faráře a který se zaujetím a vzácným pochopením pro lidské slabosti přijatou úlohu plní k všeobecné spokojenosti obce, dychtící po duchovní útěše. Nepravý kněz vdechuje jakoby nový živ...

Půvabná příběh kostelníka, kterému se shodou okolností naskytne příležitost vydávat se v zapadlé horské vesničce za faráře a který se zaujetím a vzácným pochopením pro lidské slabosti přijatou úlohu plní k všeobecné spokojenosti obce, dychtící po duchovní útěše. Nepravý kněz vdechuje jakoby nový život barvitým figurkám vesničanů, rozzařuje groteskní obrázek vesnické idyly, pronikavý v charakterizaci a typizaci aktérů. V rušném závěru plném intrik a situačních zvratů podléhá obklíčení, které se okolo něj sevře.

Hrají: Cheech Marin, Tommy Chong

IMDb  67 %

Cheech and Chong's Next Movie online

Sledovat Cheech and Chong's Next Movie online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Cheech and Chong's Next Movie online, zda je ke stažení a zda má Cheech and Chong's Next Movie dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 24. 5. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Cheech and Chong's Next Movie recenze a hodnocení

Tvůj názor na Cheech and Chong's Next Movie?

Ve filmu Cheech and Chong's Next Movie hrají Cheech Marin, Tommy Chong.

Film Cheech and Chong's Next Movie režíruje .

Film Cheech and Chong's Next Movie má 43 minut.

Film Cheech and Chong's Next Movie můžete vidět na iTunes.

Film Cheech and Chong's Next Movie je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.