FB pixel TP pixel
Chinaman
Chinaman

Číňan

Chinaman
Dánsko | 2005 | Drama | Vztahy | 88 minut

Keld je instalatér a po pětadvaceti letech jej opouští manželka, otrávená letargií jeho duše i těla. Mlčenlivý muž se náhle ocitá před nelehkým úkolem - překonat apatii, která beze zbytku zaplnila jeho osiřelý byt. Náhoda jej přivede do čínského bistra, kde se seznámí s rozvětvenou rodinou majitele....

Keld je instalatér a po pětadvaceti letech jej opouští manželka, otrávená letargií jeho duše i těla. Mlčenlivý muž se náhle ocitá před nelehkým úkolem - překonat apatii, která beze zbytku zaplnila jeho osiřelý byt. Náhoda jej přivede do čínského bistra, kde se seznámí s rozvětvenou rodinou majitele. A právě nový kamarád Feng po několika týdnech požádá Kelda o službu za patřičnou finanční náhradu. Má se oženit s Fengovou mladší sestrou a umožnit jí tak zůstat s rodinou v Dánsku. Slovo melodrama sice dnes už zní poněkud staromódně, ovšem druhý celovečerní snímek Henrika Rubena Genze dokazuje, že lze naplnit jeho žánrové schéma i bez hysterického týrání divákova nitra. Jemně laděnému a v náznacích vedenému vyprávění do značné míry napomáhá mlčenlivá intenzita hereckých výkonů hlavních představitelů. Keldova odzbrojující citová neobratnost tiše souzní s půvabnou křehkostí mladé Číňanky, ztělesněné greenawayovskou herečkou Vivian Wuovou.

IMDb  70 % CSFD  79 %

Číňan online

Sledovat Číňan online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Číňan online, zda je ke stažení a zda má Číňan dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 2. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Číňan obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Číňan, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Číňan postavy.

Číňan recenze a hodnocení

Ve filmu Číňan hrají Bjarne Henriksen, Vivian Wu, Charlotte Fich, Paw Henriksen, Nicolas Winding Refn, Chapper Kim, Lin Kun Wu.

Film Číňan režíruje Henrik Ruben Genz.

Film Číňan má 88 minut.

Film Číňan můžete vidět na Netflix.

Film Číňan je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.