FB pixel TP pixel
Circus World
Circus World

Circus World

Circus World
Španělsko | 1964 | Westerny | 135 minut

Milion dolarů v aktovce… Zádrhel? Je potřeba ho doručit zabijákovi nepolapitelnému jako noční můra a děsivému tak, že se celé podsvětí roztřese již při pouhém vyslovení jeho jména. V podnikání, kde se nekladou žádné otázky, je KURÝR Z PODSVĚTÍ (Jeffrey Dean Morgan) mužem na svém místě. Teď je ale v ...

Milion dolarů v aktovce… Zádrhel? Je potřeba ho doručit zabijákovi nepolapitelnému jako noční můra a děsivému tak, že se celé podsvětí roztřese již při pouhém vyslovení jeho jména. V podnikání, kde se nekladou žádné otázky, je KURÝR Z PODSVĚTÍ (Jeffrey Dean Morgan) mužem na svém místě. Teď je ale v ohrožení jeho vlastní rodina a on nesmí za žádnou cenu nic pokazit. Na stopě mu jsou nájemní zabijáci i podvodníci, federální agenti hrající na obě strany i zrádci z vlastních řad, přesto se kurýr vydává na těžko splnitelnou misi, během které navíc odhalí tajemství své temné minulosti. Pokud se mu podaří splnit cíl, nejlepší specialista na hledání lidí pochopí, proč je tak obtížné najít toho, kdo je nejlepší mezi specialisty na jejich mizení.

Hrají: John Wayne, Claudia Cardinale, Rita Hayworth, Lloyd Nolan, Richard Conte, Taylor John Smith, Katherine Kath

Režie: Henry Hathaway

IMDb  62 % Kinobox  65 %

Circus World online

Sledovat Circus World online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Circus World online, zda je ke stažení a zda má Circus World dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Circus World recenze a hodnocení

Ve filmu Circus World hrají John Wayne, Claudia Cardinale, Rita Hayworth, Lloyd Nolan, Richard Conte, Taylor John Smith, Katherine Kath.

Film Circus World režíruje Henry Hathaway.

Film Circus World má 135 minut.

Film Circus World můžete vidět na iTunes.

Film Circus World je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.