FB pixel TP pixel
Cléo from 5 to 7
Cléo from 5 to 7

Cléo od pěti do sedmi

Cléo from 5 to 7
Francie | 1962 | Drama | Společnost | 90 minut

Slavný film Vardové s takřka absolutní chronologickou přesností (charakterizuje ho rovnováha mezi fiktivním a reálným časem) zachycuje dvě hodiny ze života mladé pařížské šansoniérky, která se obává, že má rakovinu. Každý krok, dělící ji od chvíle, kdy se má v nemocnici dozvědět výsledek vyšetření, ...

Slavný film Vardové s takřka absolutní chronologickou přesností (charakterizuje ho rovnováha mezi fiktivním a reálným časem) zachycuje dvě hodiny ze života mladé pařížské šansoniérky, která se obává, že má rakovinu. Každý krok, dělící ji od chvíle, kdy se má v nemocnici dozvědět výsledek vyšetření, je tápáním ze životní osamělosti a úzkosti. Poutem, které si náhodně najde, je voják Antoine, se kterým se setkává v parku. I on je jakýmsi odsouzencem večer se vrací k jednotce do Alžíru, která je v bojovém nasazení. Možná proto, že je první, který s ní hovoří o všem a o ničem, i o věcech vážných s přízvukem opravdovosti v hlase, věnuje mu svou důvěru a dá mu nahlédnut do svého nitra. Všechny dějové fragmenty jsou přesně odpozorované, mezititulky zaznamenávají plynutí času a vytvářejí odstup od událostí. Jemnými filmovými prostředky se režisérce podařilo stmelit střízlivý dokumentární způsob vyprávění a subjektivnost pohledu, uměleckou stylizaci dosahuje metodou "cinéma-vérité".

IMDb  79 % CSFD  82 %

Cléo od pěti do sedmi online

Sledovat Cléo od pěti do sedmi online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Cléo od pěti do sedmi online, zda je ke stažení a zda má Cléo od pěti do sedmi dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 3. 4. 2023
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Cléo od pěti do sedmi obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Cléo od pěti do sedmi, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Cléo od pěti do sedmi postavy.

Corinne Marchand
Corinne Marchand
Florence 'Cléo' Victoire
Dorothée Blanck
Dorothée Blanck
Dorothée
Michel Legrand
Michel Legrand
Bob, the Pianist
Loye Payen
Loye Payen
Irma
Anna Karina
Anna Karina
Actress in Silent Film
Jean-Luc Godard
Jean-Luc Godard
Actor in Silent Film
Renée Duchateau
Renée Duchateau
La vendeuse de chapeaux
Agnès Varda
Agnès Varda
Režie

Cléo od pěti do sedmi recenze a hodnocení

Ve filmu Cléo od pěti do sedmi hrají Corinne Marchand, Antoine Bourseiller, Dominique Davray, Dorothée Blanck, Michel Legrand, José Luis de Villalonga, Loye Payen.

Film Cléo od pěti do sedmi režíruje Agnes Varda.

Film Cléo od pěti do sedmi má 90 minut.

Film Cléo od pěti do sedmi můžete vidět na HBO Max.

Film Cléo od pěti do sedmi je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.