FB pixel TP pixel
Co je doma, to se pocítá, pánové...
Co je doma, to se pocítá, pánové...

Co je doma, to se počítá, pánové ...

Co je doma, to se pocítá, pánové...
Česko | 1980 | Komedie | Situace | 84 minut

Volné pokračování komedie Zítra to roztočíme drahoušku, začíná ve chvíli kdy, René Novák přiváží svým taxíkem neteř Bartáčkových Naďu. Obě rodiny jsou stále "na válečné noze" i když v poslední době intenzita vzájemných střetů poněkud polevila. René vnukne rodičům nápad jak dosáhnout toho o čem neust...

Volné pokračování komedie Zítra to roztočíme drahoušku, začíná ve chvíli kdy, René Novák přiváží svým taxíkem neteř Bartáčkových Naďu. Obě rodiny jsou stále "na válečné noze" i když v poslední době intenzita vzájemných střetů poněkud polevila. René vnukne rodičům nápad jak dosáhnout toho o čem neustále mluví - rychlého a bezpracného bohatství. Rozhodnou se založit fiktivní klub Nováků, kde každý zájemce o členství musí zaslat jednateli 5 korun zápisného. Horečná aktivita Novákový samozřejmě Bartáčkovým neunikne, ale nemají příliš času zajímat se o co sousedům jde. Kájovi se totiž ozve jeho tetička Rosa z Ameriky a Bartáčkovi začnou přemýšlet jak z tety vymámit tučný šek plný dolarů. Zatímco Novákovi v dědečkově chatrném domku sypou do kufrů pětikoruny od Nováků z celé republiky, Bartáčkovi dostanou dopis oznamující příjezd tetičky. Také oni už mají svůj plán jak přijít k penězům. Jediní, kdo se honby za korunou, případě Bartáčkových za dolarem, neúčastní, je Naďa a René, kteří v sobě našli nečekané zalíbení a možná si dokonce zopakují fiktivní svatbu z prvního dílu, tentokrát ovšem naostro..

IMDb  61 % CSFD  63 %

Co je doma, to se počítá, pánové ... online

Sledovat Co je doma, to se počítá, pánové ... online můžeš na O2TV, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Co je doma, to se počítá, pánové ... online, zda je ke stažení a zda má Co je doma, to se počítá, pánové ... dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
O2TV
O2TV
české titulky | od 18. 1. 2021
Půjčení za 59 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 8. 3. 2021 | pouze do 11. 11. 2022
Předplatné za 99 Kč

Co je doma, to se počítá, pánové ... obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Co je doma, to se počítá, pánové ..., kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Co je doma, to se počítá, pánové ... postavy.

Co je doma, to se počítá, pánové ... recenze a hodnocení

Tvůj názor na Co je doma, to se počítá, pánové ...?