FB pixel TP pixel
Co je vám, doktore?

Co je vám, doktore?

Co je vám, doktore?
Česko | 1984 | Drama | Dramedy

Nehrdinský hrdina příběhu, čtyřicetiletý Bohouš Burda, je věčný idealista, který je nespokojen s tím, jak žije. Manželství nestojí za nic, jeho žena žije zcela v zajetí počítačů a nemá pochopení ani pro jeho recesní vtípky. Život ve velkoměstě ho otravuje doslova i v přeneseném smyslu, touží po rodn...

Nehrdinský hrdina příběhu, čtyřicetiletý Bohouš Burda, je věčný idealista, který je nespokojen s tím, jak žije. Manželství nestojí za nic, jeho žena žije zcela v zajetí počítačů a nemá pochopení ani pro jeho recesní vtípky. Život ve velkoměstě ho otravuje doslova i v přeneseném smyslu, touží po rodné hájence v čisté přírodě. Radost ze života chce hledat jinde než v technickém pokroku a vyjádření tohoto názoru mu vynese dokonce i několik dobře mířených ran pěstí. A tak přichází vzpoura - proti všemu a proti všem. Do cesty se mu navíc připlete i mladá půvabná dívka Terezka, která má podobné názory jako on. A tak Burda končí v horách s pojízdnou zubní ordinací a s dívkou, která chce žít jen s ním. Zdá se, že idylka může začít. Jenže...

Hrají: Zdeněk Svěrák, Ondřej Pavelka, Ivona Krajčovičová, Ladislav Smoljak

Režie: Vít Olmer

IMDb  71 % Kinobox  68 %

Co je vám, doktore? online

Sledovat Co je vám, doktore? online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Co je vám, doktore? online, zda je ke stažení a zda má Co je vám, doktore? dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Co je vám, doktore? novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Co je vám, doktore?, které najdeš na našem webu.

České filmy na YouTube přibývají. Za měsíc přibylo 18 nových filmů zdarma
České filmy na YouTube přibývají. Za měsíc přibylo 18 nových filmů zdarma
19.05.2019 | Tipy na film

YouTube kanál Česká filmová klasika neustále rozšiřuje nabídku vynikajících tuzemských filmů zdarma a navíc výrazně přidává na rychlosti.

Co je vám, doktore? recenze a hodnocení

Ve filmu Co je vám, doktore? hrají Zdeněk Svěrák, Ondřej Pavelka, Ivona Krajčovičová, Ladislav Smoljak.

Film Co je vám, doktore? režíruje Vít Olmer.

Film Co je vám, doktore? můžete vidět na Voyo.

Film Co je vám, doktore? je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.