FB pixel TP pixel
Co ste hasiči
Co ste hasiči

Co ste hasiči

Co ste hasiči
Česko | 2021 | Komedie | Hasiči | 45 minut | 1 řad(a) | 8 epizod

Každá ves v Čechách má hasičskou zbrojnici. Stejně tak i vesnice Horní. Sbor dobrovolných hasičů zde vede svérázný Petr Pospíšil (Petr Rychlý). Má trochu horkou hlavu a před nikým si servítky nebere. Je to ale férový chlap, který vede svůj sbor až se starosvětským smyslem pro zodpovědnost, a ve vesn...

Každá ves v Čechách má hasičskou zbrojnici. Stejně tak i vesnice Horní. Sbor dobrovolných hasičů zde vede svérázný Petr Pospíšil (Petr Rychlý). Má trochu horkou hlavu a před nikým si servítky nebere. Je to ale férový chlap, který vede svůj sbor až se starosvětským smyslem pro zodpovědnost, a ve vesnici ho proto mají rádi. Tedy až na vypočítavého starostu Vladimíra Urbana (Václav Kopta). Ten se totiž přes hasiče snaží vyvádět peníze z obecního rozpočtu a Petrova poctivost se mu vůbec nehodí do krámu. Starosta se proto snaží Petra a jeho hasičské jednotky všemožně zbavit. Souboj mezi Petrem a starostou je ústředním motivem nového českého seriálu plného rázovitých postav z malebného Ladova kraje.

CSFD  46 %

Co ste hasiči online

Sledovat Co ste hasiči online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Co ste hasiči online, zda je ke stažení a zda má Co ste hasiči dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 2. 7. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Co ste hasiči obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Co ste hasiči, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Co ste hasiči postavy.

Petr Rychlý
Petr Rychlý
Petr Pospíšil
Václav Kopta
Václav Kopta
Vladimír Urban
Radim Kalvoda
Radim Kalvoda
Eda Vejprta
Marek Holý
Marek Holý
Mirek
Rudolf Merkner
Rudolf Merkner
Tvůrce

Co ste hasiči recenze a hodnocení

V seriálu Co ste hasiči hrají Petr Rychlý, Václav Kopta, Jana Bernášková, Jaromír Nosek, Radim Kalvoda, Marek Holý.

Seriál Co ste hasiči můžete vidět na Voyo.

Seriál Co ste hasiči je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.