FB pixel TP pixel
The Comancheros
The Comancheros

Comancheros

The Comancheros
USA | 1961 | Westerny | 105 minut

Hrdina úvodního příběhu Poštovský panáček (režie Zdeněk Troška) pracuje jako listonoš v horách. Když je jeho žena odvezena do porodnice, vyrazí na obvyklou túru po samotách. Za otcem dvou děvčátek (Petr Pospíchal), jenž touží po synovi, se vypraví malý Libor. Mezitím se na hřebenech prudce zhorš...

Hrdina úvodního příběhu Poštovský panáček (režie Zdeněk Troška) pracuje jako listonoš v horách. Když je jeho žena odvezena do porodnice, vyrazí na obvyklou túru po samotách. Za otcem dvou děvčátek (Petr Pospíchal), jenž touží po synovi, se vypraví malý Libor. Mezitím se na hřebenech prudce zhorší počasí. Zkušený horal a jeho malý kamarád stráví noc v provizorním úkrytu... Druhá epizoda Hádanka (režie Jan Ekl) má kriminální zápletku. Novopečený otec (Vlastimil Hašek) se opije s přáteli ve vinárně a druhý den se stane podezřelým z vraždy. Kritické chvíle si nepamatuje, jeho výpověď však vede k dopadení skutečného pachatele... Hlavní postavou závěrečné povídky Věrné milování (režie Vladimír Drha) je frajerský povaleč (Pavel Zedníček), který tráví celé dny po hospodách. Pádnou lekci dostane od manželky, jež ho odmítne pustit k miminu...

Hrají: John Wayne, Ina Balin, Nehemiah Persoff, Lee Marvin, Michael Ansara, Patrick Wayne, Bruce Cabot

Režie: Michael Curtiz

IMDb  69 % Kinobox  66 %

Comancheros online

Sledovat Comancheros online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Comancheros online, zda je ke stažení a zda má Comancheros dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2016
Půjčení (HD) za 94 Kč Nákup za 240 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 8. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 249 Kč nebo 279 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Comancheros recenze a hodnocení

Ve filmu Comancheros hrají John Wayne, Ina Balin, Nehemiah Persoff, Lee Marvin, Michael Ansara, Patrick Wayne, Bruce Cabot.

Film Comancheros režíruje Michael Curtiz.

Film Comancheros má 105 minut.

Film Comancheros můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Comancheros je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.