FB pixel TP pixel
The Junior Olsen Gang and the Silver Mine Mystery
The Junior Olsen Gang and the Silver Mine Mystery

Crazy Gang a záhada stříbrného dolu

The Junior Olsen Gang and the Silver Mine Mystery
Norsko | 2007 | Olsenbanden Jr. | Dobrodružné filmy | Rodinné | 94 minut

Egon Olsen a jeho dva nejlepší kamarádi Benny a Kjell jsou partička kluků, kteří se nebojí žádného dobrodružství. Když se v jejich městečku ztratí korunovacní klenoty, které mají nesmírnou hodnotu, Egon a jeho parta se rozhodnou klenoty zachránit. Kluci se vydávají po stopách zločinců, které je dove...

Egon Olsen a jeho dva nejlepší kamarádi Benny a Kjell jsou partička kluků, kteří se nebojí žádného dobrodružství. Když se v jejich městečku ztratí korunovacní klenoty, které mají nesmírnou hodnotu, Egon a jeho parta se rozhodnou klenoty zachránit. Kluci se vydávají po stopách zločinců, které je dovedou až do města Kongsberg a do blízkých královských stříbrných dolů. Když se však ke zlodějům klenot začnou přibližovat, zjistí, že nejsou jediní, kdo se do dolu vydal. Podaří se Egonově partě získat ukradené klenoty a uniknout nebezpečným zločincům a policii, kteří jim jsou v patách?

Hrají: Ola Isaac Hogasen Mahlen, Robert Opsahl, Ole Martin Wolner, Jacob Beranek Hvattum, Maren Eikli Hjorth, Tora Hagen Frogner, Ole Martin Synnes

Režie: Arne Lindtner Nass

IMDb  45 % Kinobox  48 %

Crazy Gang a záhada stříbrného dolu online

Sledovat Crazy Gang a záhada stříbrného dolu online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Crazy Gang a záhada stříbrného dolu online, zda je ke stažení a zda má Crazy Gang a záhada stříbrného dolu dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 18. 2. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Crazy Gang a záhada stříbrného dolu recenze a hodnocení

Tvůj názor na Crazy Gang a záhada stříbrného dolu?

Ve filmu Crazy Gang a záhada stříbrného dolu hrají Ola Isaac Hogasen Mahlen, Robert Opsahl, Ole Martin Wolner, Jacob Beranek Hvattum, Maren Eikli Hjorth, Tora Hagen Frogner, Ole Martin Synnes.

Film Crazy Gang a záhada stříbrného dolu režíruje Arne Lindtner Nass.

Film Crazy Gang a záhada stříbrného dolu má 94 minut.

Film Crazy Gang a záhada stříbrného dolu můžete vidět na Netflix.

Film Crazy Gang a záhada stříbrného dolu je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.