FB pixel TP pixel
Creation Stories
Creation Stories

Creation Stories

Creation Stories
Velká Británie | 2021 | Životopisné filmy | Hudebníci | 100 minut

Hudební producent a spoluzakladatel vydavatelství Creation Records Alan McGee (Ewen Bremner), bouřlivák se zálibou ve zhýralém životě, se podílel na vytvoření britpopového soundtracku divokých devadesátek, když uvedl na scénu kapely, které určovaly tuto éru, včetně Oasis, Primal Scream a My Bloody V...

Hudební producent a spoluzakladatel vydavatelství Creation Records Alan McGee (Ewen Bremner), bouřlivák se zálibou ve zhýralém životě, se podílel na vytvoření britpopového soundtracku divokých devadesátek, když uvedl na scénu kapely, které určovaly tuto éru, včetně Oasis, Primal Scream a My Bloody Valentine. Film, který je orámován McGeeho drogovým výletem do Los Angeles v polovině 90. let minulého století, kde sedí u bazénu a vzpomíná s reportérkou (Suki Waterhouseovou) na svou minulost, mapuje producentovu bouřlivou životní cestu od chudého školáka z Glasgow s vytříbeným hudebním sluchem a podnikatelskými sklony až po jednoho z největších a nejvlivnějších hudebních magnátů v Británii.

IMDb  61 % CSFD  65 %

Creation Stories online

Sledovat Creation Stories online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Creation Stories online, zda je ke stažení a zda má Creation Stories dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 8. 3. 2022
Předplatné za 199 Kč

Creation Stories obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Creation Stories, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Creation Stories postavy.

Ewen Bremner
Ewen Bremner
Alan McGee
Richard Jobson
Richard Jobson
John McGee
Leo Flanagan
Leo Flanagan
Young Alan
Charlie Murphy
Charlie Murphy
Kate Holmes
Jason Flemyng
Jason Flemyng
King Tuts Promoter
Jason Isaacs
Jason Isaacs
Ralph
Thomas Turgoose
Thomas Turgoose
Dick Green
Michael Socha
Michael Socha
Joe Foster
Nick Moran
Nick Moran
Režie

Creation Stories recenze a hodnocení