FB pixel TP pixel
Castro
Castro

Cristian Castro: En primera fila día 2

Castro
Argentina | 2009 | Drama | 85 minut

Kniha rozhovorů novinářky Renaty Kalenské se členem Plastic People Vratislavem Brabencem zachycovala nejen vzpomínky na undergroundovou éru, ale také autorčiny zážitky s touto svéráznou osobností. Na nich staví filmové pokračování této publikace, které zachycuje další rozhovory Kalenské a Brabenc...

Kniha rozhovorů novinářky Renaty Kalenské se členem Plastic People Vratislavem Brabencem zachycovala nejen vzpomínky na undergroundovou éru, ale také autorčiny zážitky s touto svéráznou osobností. Na nich staví filmové pokračování této publikace, které zachycuje další rozhovory Kalenské a Brabence - improvizovaná povídání odehrávající se na místech, jež pro Brabence a Kalenskou něco znamenají. Vzniklo tak pásmo nezávazného filozofování, sebeironických vtipů i poznámek o životě ptáků a přírodě jako takové. Záznamy povídání obou aktérů většinou snímané ruční kamerou jsou prokládány poetickými vsuvkami.

IMDb  67 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Cristian Castro: En primera fila día 2 online

Cristian Castro: En primera fila día 2 online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Cristian Castro: En primera fila día 2 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Cristian Castro: En primera fila día 2, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Cristian Castro: En primera fila día 2 postavy.

Cristian Castro: En primera fila día 2 recenze a hodnocení

Tvůj názor na Cristian Castro: En primera fila día 2?