FB pixel TP pixel
Crossroads
Crossroads

Crossroads

Crossroads
USA | 2002 | Romantické filmy | Romantické drama | 93 minut

Lucy (Britney Spears), Kit (Zoe Saldana) a Mimi (Taryn Manning) jsou od dětství nerozlučné kamarádky. Žijí v městečku v Georgii. Čas už tak pokročil, že se mohou považovat za dospělé. Zrovna totiž udělaly maturitu. Nad krabicí, plnou dětských tajemství, kterou si kdysi zahrabaly a v níž teď, o půlno...

Lucy (Britney Spears), Kit (Zoe Saldana) a Mimi (Taryn Manning) jsou od dětství nerozlučné kamarádky. Žijí v městečku v Georgii. Čas už tak pokročil, že se mohou považovat za dospělé. Zrovna totiž udělaly maturitu. Nad krabicí, plnou dětských tajemství, kterou si kdysi zahrabaly a v níž teď, o půlnoci po maturitním večírku, objevují své dávné sny, uzraje důležité rozhodnutí. Vydají se na dobrodružnou cestu ve starém Buicku, model ´73, do Los Angeles. A jak je to s jejich cíli? Mimi je těhotná, ale chce se stát zpěvačkou a stihnout v Los Angeles konkurs. Lucy navštíví svou matku, kterou neviděla mnoho let. Kit hodlá překvapit svého snoubence; spíš se to ale povede jemu. Posádku oldsmobilu doplňuje ještě kytarista a šofér v jedné osobě Ben, na kterého na cestě čeká láska.

Hrají: Britney Spears, Zoe Saldana, Taryn Manning, Anson Mount, Dan Aykroyd, Justin Long, Jamie Lynn Spears

Režie: Tamra Davis

IMDb  37 % Kinobox  34 %

Crossroads online

Sledovat Crossroads online můžeš na iTunes, Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Crossroads online, zda je ke stažení a zda má Crossroads dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
od 4. 12. 2022
Půjčení za 79 Kč Nákup za 149 Kč
Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 14. 2. 2024
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Crossroads zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 992 361 Kč
Návštěvnost v českých kinech
24 684 diváků

Crossroads recenze a hodnocení

Ve filmu Crossroads hrají Britney Spears, Zoe Saldana, Taryn Manning, Anson Mount, Dan Aykroyd, Justin Long, Jamie Lynn Spears.

Film Crossroads režíruje Tamra Davis.

Film Crossroads má 93 minut.

Film Crossroads vidělo v českých kinech 24 684 diváků.

Film Crossroads můžete vidět na iTunes, Netflix.

Film Crossroads je online na iTunes, Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.