FB pixel TP pixel
Four Kids and It
Four Kids and It

Čtyři děti a skřítek

Four Kids and It
Velká Británie | 2020 | Fantasy filmy | Rodinné | 110 minut

Alice (Paula Patton) a David (Matthew Goode), kteří se nedávno dali dohromady, berou své ne zrovna nadšené děti na rodinnou dovolenou na chatu v Cornwallu, aby se všichni lépe poznali. Prázdniny naberou nečekaný spád, když děti na místní pláži objeví kouzelného (a velmi nevrlého) písečného skřítka, ...

Alice (Paula Patton) a David (Matthew Goode), kteří se nedávno dali dohromady, berou své ne zrovna nadšené děti na rodinnou dovolenou na chatu v Cornwallu, aby se všichni lépe poznali. Prázdniny naberou nečekaný spád, když děti na místní pláži objeví kouzelného (a velmi nevrlého) písečného skřítka, který má schopnost plnit přání. Setkávají se také s místním podivínem Tristanem (Russell Brand), který chce zázračného tvora chytit a využít ve svůj prospěch. Následné dobrodružství semkne děti dohromady a přiměje je akceptovat nově nalezené štěstí jejich rodičů.

CSFD  47 %
Voyo
Fantasy filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Čtyři děti a skřítek online

Čtyři děti a skřítek online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Čtyři děti a skřítek obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Čtyři děti a skřítek, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Čtyři děti a skřítek postavy.

Čtyři děti a skřítek recenze a hodnocení

Tvůj názor na Čtyři děti a skřítek?