FB pixel TP pixel
The Cakemaker
The Cakemaker

Cukrář

The Cakemaker
Izrael | 2017 | Drama | Psychologické | 104 minut

Služební cesty mohou přinést mnohá překvapení a není výjimkou, pokud mezi ně patří setkání, jež přeroste v milenecký vztah. Poměr Thomase, cukráře žijícího v Berlíně, a Orana, ženatého muže původem z Izraele, však po několika měsících utne tragická událost. Oran umírá při dopravní nehodě a Thomas ne...

Služební cesty mohou přinést mnohá překvapení a není výjimkou, pokud mezi ně patří setkání, jež přeroste v milenecký vztah. Poměr Thomase, cukráře žijícího v Berlíně, a Orana, ženatého muže původem z Izraele, však po několika měsících utne tragická událost. Oran umírá při dopravní nehodě a Thomas nevidí jiné východisko, než vyhledat vdovu, jež teď sama vychovává Oranova syna. Přes počáteční nedůvěru, pramenící z Thomasovy německé národnosti, dává truchlící Anat mlčenlivému mladému muži práci ve své kavárně, netuší však, že nevyslovený smutek, který je spojuje, se váže k jednomu a tomu samému muži.

Hrají: Tim Kalkhof, Sarah Adler, Royal Miller, Zohar Strauss, Sandra Sade, Tamir Ben Yehuda, Stephanie Stremler

Režie: Ofir Raul Graizer

IMDb  73 % Kinobox  73 %

Cukrář online

Sledovat Cukrář online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Cukrář online, zda je ke stažení a zda má Cukrář dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Cukrář recenze a hodnocení

Ve filmu Cukrář hrají Tim Kalkhof, Sarah Adler, Royal Miller, Zohar Strauss, Sandra Sade, Tamir Ben Yehuda, Stephanie Stremler.

Film Cukrář režíruje Ofir Raul Graizer.

Film Cukrář má 104 minut.

Film Cukrář můžete vidět na KVIFF TV.

Film Cukrář je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.