FB pixel TP pixel
D-Tox
D-Tox

D-Tox

D-Tox
USA | 2002 | Thrillery | Sériový vrah | 96 minut

Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) se stane svědkem brutálního zločinu, který ho psychicky srazí až na dno. Z Malloye se stává alkoholik. Aby se zotavil, nastoupí léčbu na rehabilitační klinice pro policisty. Místo, které mu má být útočištěm, se ale brzy promění v děsivé vězení. Když sněhová...

Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) se stane svědkem brutálního zločinu, který ho psychicky srazí až na dno. Z Malloye se stává alkoholik. Aby se zotavil, nastoupí léčbu na rehabilitační klinice pro policisty. Místo, které mu má být útočištěm, se ale brzy promění v děsivé vězení. Když sněhová bouře odřízne kliniku od okolního světa, zemře tu za podivných okolností několik pacientů. Je zřejmé, že uvnitř je vrah a že se teď kdokoli může stát příští obětí.

Hrají: Sylvester Stallone, Courtney B. Vance, Tom Berenger, Charles S. Dutton, Jeffrey Wright, Kris Kristofferson, Stephen Lang

Režie: Jim Gillespie

IMDb  53 % Kinobox  55 %

D-Tox online

Sledovat D-Tox online můžeš na SkyShowtime. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film D-Tox online, zda je ke stažení a zda má D-Tox dabing nebo titulky.

SkyShowtime
SkyShowtime
původní znění | české titulky | | HD kvalita | od 14. 8. 2023
Předplatné za 179 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

D-Tox novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu D-Tox, které najdeš na našem webu.

Z Netflixu zmizí přes 110 filmů. Od 1. června nenajdete Interstellar, Pulp Fiction a další
Z Netflixu zmizí přes 110 filmů. Od 1. června nenajdete Interstellar, Pulp Fiction a další
28.05.2023 13:30:00 | Tipy na film

„Když zmizíš, budeš zmizelej, nebo tě zmizím já.“ Tak přesně tahle hláška z kultovního filmu Quentina Tarantina k aktuálně končícím filmům na Netflixu sedne jako pomyslný zadek na hrnec. Největší streamer světa totiž opustí masivní nálož více než stovky licencovaných filmů.

5 nově přidaných filmů na Netflixu, o kterých jste nevěděli
5 nově přidaných filmů na Netflixu, o kterých jste nevěděli
04.12.2022 13:15:00 | Tipy na film

Netflix začátkem každého měsíce přidává řadu filmů, které licencuje od konkurence či lokálních distributorů. Ani v prosinci tomu není jinak, díky čemuž jsme se dočkali filmové klasiky i několika akčních kousků.

D-Tox recenze a hodnocení

Ve filmu D-Tox hrají Sylvester Stallone, Courtney B. Vance, Tom Berenger, Charles S. Dutton, Jeffrey Wright, Kris Kristofferson, Stephen Lang.

Film D-Tox režíruje Jim Gillespie.

Film D-Tox má 96 minut.

Film D-Tox měl rozpočet 55 000 000 $.

Film D-Tox můžete vidět na SkyShowtime.

Film D-Tox je online na SkyShowtime, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.