FB pixel TP pixel
The Counterfeiters

Ďáblova dílna

The Counterfeiters
Rakousko | 2007 | Drama | Holocaust | 98 minut

Berlín roku 1936. Původem ruský malíř Salmon Sorwitsch je králem padělatelů a ve světě hazardu, sázek a lehkých žen se cítí jako ryba ve vodě. Sám si vyrábí bankovky, které pak otáčí v kasínech. Život mu ale nastaví tu horší tvář, to když je při vlně represí vůči židům zatčen a transportován do Maut...

Berlín roku 1936. Původem ruský malíř Salmon Sorwitsch je králem padělatelů a ve světě hazardu, sázek a lehkých žen se cítí jako ryba ve vodě. Sám si vyrábí bankovky, které pak otáčí v kasínech. Život mu ale nastaví tu horší tvář, to když je při vlně represí vůči židům zatčen a transportován do Mauthausenu. Když je po pěti letech přesunut do Sachsenhausenu, čeká už jen na to nejhorší, na svůj definitivní konec. Život má pro něho ale ještě jedno překvapení. Společně se speciálně vyškolenou skupinou vězňů je vybrán na supertajný projekt – padělání bankovek nepřátel říše. V přísně střeženém místě pracují na výrobě stovek miliónů falešných liber a dolarů, kterými chtějí nacisti zavalit zahraniční trhy a způsobit tak zhroucení ekonomiky. Pro těch pár vyvolených se stává padělatelská dílna jakousi zlatou klecí, ve které je o ně sice dobře postaráno, ale cesta odtud vede zase jen do plynové komory. Není v zájmu, aby se o tajném projektu dozvěděl svět.

IMDb  76 % CSFD  77 %

Ďáblova dílna online

Sledovat Ďáblova dílna online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ďáblova dílna online, zda je ke stažení a zda má Ďáblova dílna dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | české titulky | český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč

Ďáblova dílna obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ďáblova dílna, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ďáblova dílna postavy.

Ďáblova dílna zajímavosti

Tržby v českých kinech
905 874 Kč
Návštěvnost v českých kinech
14 161 diváků
Počet Oscarů
1 vítězství, 1 nominací

Ďáblova dílna recenze a hodnocení