FB pixel TP pixel
Woman in Gold

Dáma ve zlatém

Woman in Gold
USA | 2015 | Drama | 120 minut

Dáma ve zlatém vypráví pozoruhodný skutečný příběh ženy, která se rozhodla dosáhnout spravedlnosti a za každou cenu bojovat o dědictví, které její rodině právem náleželo. Šedesát let poté, co byla za druhé světové války nucena utéct z milované Vídně, se Maria Altmannová (Helen Mirren) rozhodne získa...

Dáma ve zlatém vypráví pozoruhodný skutečný příběh ženy, která se rozhodla dosáhnout spravedlnosti a za každou cenu bojovat o dědictví, které její rodině právem náleželo. Šedesát let poté, co byla za druhé světové války nucena utéct z milované Vídně, se Maria Altmannová (Helen Mirren) rozhodne získat zpět rodinný majetek, který jí byl zabaven nacisty. Patří k němu i umělecká díla nevyčíslitelné hodnoty, mezi jinými i slavný portrét Adele Bloch-Bauerové I. od Gustava Klimta, který se stal národním pokladem. Za svého právního zástupce si vybere ne velmi zkušeného, ale o to odvážnějšího, mladého muže Randyho Schönberga (Ryan Reynolds). Spolu se pustí do zdlouhavého a náročného soudního sporu s rakouskou vládou a Nejvyšším soudem USA, který se nakonec stane jedním z nejznámějších restitučních sporů v historii. (www.filmbaze.cz)

IMDb  73 %

Dáma ve zlatém online

Sledovat Dáma ve zlatém online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dáma ve zlatém online, zda je ke stažení a zda má Dáma ve zlatém dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 6. 3. 2018
Cena nezjištěna

Dáma ve zlatém obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dáma ve zlatém, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dáma ve zlatém postavy.

Dáma ve zlatém zajímavosti

Rozpočet
11 000 000 $
Celosvětové tržby
61 619 175 $
Tržby v USA
33 307 195 $
Tržby v českých kinech
959 066 Kč
Návštěvnost v českých kinech
8 214 diváků

Dáma ve zlatém recenze a hodnocení

Ve filmu Dáma ve zlatém hrají Helen Mirren, Ryan Reynolds, Tatiana Maslany, Katie Holmes, Max Irons, Charles Dance, Daniel Brühl.

Film Dáma ve zlatém režíruje Simon Curtis.

Film Dáma ve zlatém má 120 minut.

Film Dáma ve zlatém měl rozpočet 11 000 000 $.

Film Dáma ve zlatém vidělo v českých kinech 8 214 diváků.

Film Dáma ve zlatém můžete vidět na iTunes.

Film Dáma ve zlatém je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.