FB pixel TP pixel
Underverden
Underverden

Darkland

Underverden
Dánsko | 2017 | Darkland | Thrillery | Pomsta | 112 minut

Úspěšný kardiochirurg Zaid má důvod k oslavě: spolu se svou půvabnou ženou očekávají přírůstek do rodiny. Společnou oslavu v kruhu přátel však nečekaně přeruší návštěva Zaidova bratra Yasina, který se dostal do problémů kvůli organizovanému zločinu. Poté, co mu Zaid odmítne poskytnout pomoc, Yasin j...

Úspěšný kardiochirurg Zaid má důvod k oslavě: spolu se svou půvabnou ženou očekávají přírůstek do rodiny. Společnou oslavu v kruhu přátel však nečekaně přeruší návštěva Zaidova bratra Yasina, který se dostal do problémů kvůli organizovanému zločinu. Poté, co mu Zaid odmítne poskytnout pomoc, Yasin je drasticky potrestán vůdcem gangu. A protože policie má pro nedostatek důkazů ruce svázané, rozhodne se Zaid zjednat spravedlnost sám. Darkland je stylovou variací na revenge thriller.

Darkland obsazení

Herci: Dar Salim, Roland Moller, Stine Fischer Christensen, Dulfi Al-Jabouri, Ali Sivandi, Jacob Ulrik Lohmann, B. Branco

Režie: Fenar Ahmad

IMDb  67 % Kinobox  64 % Darkland CSFD 63 %

Darkland online

Sledovat Darkland online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Darkland online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Darkland dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 1. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Darkland recenze a hodnocení

Ve filmu Darkland hrají Dar Salim, Roland Moller, Stine Fischer Christensen, Dulfi Al-Jabouri, Ali Sivandi, Jacob Ulrik Lohmann, B. Branco.

Film Darkland režíruje Fenar Ahmad.

Film Darkland má 112 minut.

Film Darkland můžete vidět na Edison.

Film Darkland je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.