FB pixel TP pixel
A Dose of Happiness
A Dose of Happiness

Dávka štěstí

A Dose of Happiness
Bulharsko | 2019 | Životopisné filmy | Novináři | 100 minut

Životopisné drama Dávka štěstí vypráví skutečný příběh novinářky Vesely Totevové (v podání její dcery Valentiny Karolevové). V devadesátých letech minulého století se v Bulharsku stávají drogy široce dostupnými. Mnozí, kteří v nich hledají uspokojení, nacházejí pouze peklo, neboť ďábel má mnoho tvář...

Životopisné drama Dávka štěstí vypráví skutečný příběh novinářky Vesely Totevové (v podání její dcery Valentiny Karolevové). V devadesátých letech minulého století se v Bulharsku stávají drogy široce dostupnými. Mnozí, kteří v nich hledají uspokojení, nacházejí pouze peklo, neboť ďábel má mnoho tváří. Láska Vesele zásadně změní život, ale nakonec ji také zničí. Rodina však Vesele vždy stojí po boku a pomáhá jí v těžkých chvílích. Film je inspirován knihou s názvem Fall and Salvation: The Confession of a drug addict od Vesely Totevové, která 4. března 2019 náhle zemřela.

CSFD  57 %
Voyo
Životopisné filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Dávka štěstí online

Dávka štěstí online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Dávka štěstí obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dávka štěstí, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dávka štěstí postavy.

Dávka štěstí recenze a hodnocení