FB pixel TP pixel
Grumpy Old Men

Dej si pohov, kámoši

Grumpy Old Men
USA | 1993 | Grumpy Old Men | Komedie | Situace | 103 minut

Max Goldman a John Gustafson jsou staří sousedé. Žijí v minnesotském městečku Wabasha, oba jsou vášniví rybáři a kdysi dávno byli kamarádi. Jenže pak se pohádali, pochopitelně o ženu a od té doby jsou nepřáteli, kteří si den co den navzájem znepříjemňují život drobnými schválnostmi, což je, zdá se, ...

Max Goldman a John Gustafson jsou staří sousedé. Žijí v minnesotském městečku Wabasha, oba jsou vášniví rybáři a kdysi dávno byli kamarádi. Jenže pak se pohádali, pochopitelně o ženu a od té doby jsou nepřáteli, kteří si den co den navzájem znepříjemňují život drobnými schválnostmi, což je, zdá se, v jejich osamělých životech jedinou jejich radostí. To se ovšem změní v okamžiku, kdy se do jejich sousedství nastěhuje svérázná vdova, profesorka anglické literatury Ariel Truaxová. Oběma se totiž líbí a tak po ní neustále pokukují, což energické ženě pochopitelně neunikne. S oběma se seznámí a dokonce to vypadá, že by jeden či druhý mohli mít šanci ji získat. A tak se mezi nimi znovu rozpoutá nelítostný boj o ženu. A do toho všeho se ještě objeví děti obou starců. Johnova dcera Melanie, jejíž manželství s nevěrným Mikem se rozpadá a Maxův syn Jacob, který kandiduje na starostu.

Hrají: Jack Lemmon, Walter Matthau, Burgess Meredith, Kevin Pollak, Christopher McDonald, John Carroll Lynch, Ann-Margret

Režie: Donald Petrie

IMDb  69 % Kinobox  72 %

Dej si pohov, kámoši online

Sledovat Dej si pohov, kámoši online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dej si pohov, kámoši online, zda je ke stažení a zda má Dej si pohov, kámoši dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 279 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dej si pohov, kámoši zajímavosti

Rozpočet
35 100 000 $
Celosvětové tržby
70 172 621 $
Tržby v USA
70 172 621 $
Tržby v českých kinech
409 921 Kč
Návštěvnost v českých kinech
15 738 diváků

Dej si pohov, kámoši recenze a hodnocení

Ve filmu Dej si pohov, kámoši hrají Jack Lemmon, Walter Matthau, Burgess Meredith, Kevin Pollak, Christopher McDonald, John Carroll Lynch, Ann-Margret.

Film Dej si pohov, kámoši režíruje Donald Petrie.

Film Dej si pohov, kámoši má 103 minut.

Film Dej si pohov, kámoši měl rozpočet 35 100 000 $.

Film Dej si pohov, kámoši vidělo v českých kinech 15 738 diváků.

Film Dej si pohov, kámoši můžete vidět na iTunes.

Film Dej si pohov, kámoši je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.