FB pixel TP pixel
King on Horseback
King on Horseback

Dej si pozor, La Toure!

King on Horseback
Francie | 1958 | Dobrodružné filmy | Králové a královny | 82 minut

Intriky kolem něj byly ve znamení smrti, ale on se smál, zpíval a zachraňoval krásné ženy... Příběh plný lásky a statečnosti se odehrává v době války mezi Francií, které vládne „milovaný“ Ludvík XV., a Rakouskem císařovny Marie Terezie. Tento válečný stav bývá označován jako „války v krajkách“. Hrdi...

Intriky kolem něj byly ve znamení smrti, ale on se smál, zpíval a zachraňoval krásné ženy... Příběh plný lásky a statečnosti se odehrává v době války mezi Francií, které vládne „milovaný“ Ludvík XV., a Rakouskem císařovny Marie Terezie. Tento válečný stav bývá označován jako „války v krajkách“. Hrdinou je prostý muž z lidu, básník a trubadúr La Tour, který táhne po kraji se svou komediantskou károu a skupinou herců. Po cestě zachrání komtesu Malvínu d’Amalfi z rukou tureckých janičářů. Po posměšném kupletu na krále je La Tour zbičován – projde uličkou. Pomstí se zcela po svém, ukradne přímo z ložnice Marie Terezie zástavu francouzského krále, která byla den předtím ukořistěna, čímž potupí vrchního velitele jízdy Saint-Severa. Povýšení do šlechtického stavu mu přidá jen nepřátel a úkladů… jeho dobrodružství začínají.

Dej si pozor, La Toure! obsazení

Herci: Jean Marais, Nadja Tiller, Eleonora Rossi Drago, Cathia Caro, Liliane Bert, Robert Dalban, Paul-Emile Deiber

Režie: Georges Lampin

Dej si pozor, La Toure! online

Sledovat Dej si pozor, La Toure! online můžeš na iVysílání, Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dej si pozor, La Toure! online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Dej si pozor, La Toure! dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 11. 5. 2023
Zdarma
Netflix
Netflix
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 4. 2022
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dej si pozor, La Toure! recenze a hodnocení

Ve filmu Dej si pozor, La Toure! hrají Jean Marais, Nadja Tiller, Eleonora Rossi Drago, Cathia Caro, Liliane Bert, Robert Dalban, Paul-Emile Deiber.

Film Dej si pozor, La Toure! režíruje Georges Lampin.

Film Dej si pozor, La Toure! má 82 minut.

Film Dej si pozor, La Toure! můžete vidět na iVysílání, Netflix.

Film Dej si pozor, La Toure! je online na iVysílání, Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.