FB pixel TP pixel
The History of Love
The History of Love

Dějiny lásky

The History of Love
Francie | 2016 | Romantické filmy | Romantické fantasy | 134 minut

New York, 21. století. Leo, starý polský židovský přistěhovalec, žije vzpomínkami na lásku svého života. Navzdory své bolestné historii vesele naviguje životní vzestupy a pády svým neúnavným bláznivým humorem po boku nejlepšího přítele Bruna. Přes celé město, v Brooklynu, je dospívající Alma odhodla...

New York, 21. století. Leo, starý polský židovský přistěhovalec, žije vzpomínkami na lásku svého života. Navzdory své bolestné historii vesele naviguje životní vzestupy a pády svým neúnavným bláznivým humorem po boku nejlepšího přítele Bruna. Přes celé město, v Brooklynu, je dospívající Alma odhodlaná najít ideálního muže pro svou matku. I když má svůj život pod kontrolou, ohromí ji, když se sama zamiluje do spolužáka Mishy a poprvé tak pocítí lásku. Zdá se, že nic nespojuje starého Lea a mladou Almu. A přesto... Z Polska 30. let 20. století na Ellisův ostrov, z Chile do Central Parku, rukopis „nejmilovanější ženy na světě“ cestuje časem, aby spojil jejich osudy. Po filmu Koncert se Radu Mihaileanu vrací s radostnou, něžnou a hluboce dojemnou ságou.

Hrají: Derek Jacobi, Sophie Nélisse, Gemma Arterton, Elliott Gould, Torri Higginson, Mark Rendall, Corneliu Ulici

Režie: Radu Mihăileanu

IMDb  63 % Kinobox  66 %

Dějiny lásky online

Sledovat Dějiny lásky online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dějiny lásky online, zda je ke stažení a zda má Dějiny lásky dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 15. 12. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dějiny lásky recenze a hodnocení

Ve filmu Dějiny lásky hrají Derek Jacobi, Sophie Nélisse, Gemma Arterton, Elliott Gould, Torri Higginson, Mark Rendall, Corneliu Ulici.

Film Dějiny lásky režíruje Radu Mihăileanu.

Film Dějiny lásky má 134 minut.

Film Dějiny lásky můžete vidět na Edison.

Film Dějiny lásky je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.