FB pixel TP pixel
Une heure de tranquillité
Une heure de tranquillité

Dejte mi pokoj!

Une heure de tranquillité
Francie | 2014 | Komedie | Situace | 79 minut

Michela Leprouxe, vášnivého milovníka hudby, potkalo nečekané štěstí. Na bleším trhu objevil vzácnou gramodesku - první album muzikanta Niela Youarta, které se jmenuje Me, myself and I". A od té chvíle touží Michel po jediném: v naprostém tichu, klidu, samotě a domácí pohodě si vychutnat tento hudeb...

Michela Leprouxe, vášnivého milovníka hudby, potkalo nečekané štěstí. Na bleším trhu objevil vzácnou gramodesku - první album muzikanta Niela Youarta, které se jmenuje Me, myself and I". A od té chvíle touží Michel po jediném: v naprostém tichu, klidu, samotě a domácí pohodě si vychutnat tento hudební klenot. Jenže, v tom okamžiku, kdy už pomalu zasouvá jehlu gramofonu do drážky této vzácné gramodesky, se celý svět a snad i všichni jeho obyvatelé proti němu spiknou. Ať už se jedná o nečekanou návštěvu syna, kutilské bušení souseda, lomození uklízečky, urputné vyzvánění telefonu nebo poněkud dramatičtější obvinění z nevěry ze strany manželky či příchod jeho milenky. A jako třešnička na dortu se v domě koná tradiční oslava nazvaná Sousedský den. Michel musí nasadit do boje všechnu svou energii, lstivost i mazanost. Jen proto, aby získal svou vytouženou hodinku klidu. Dokáže to? Nebo se jeho tak nadějně započatý den změní v noční můru?

IMDb  55 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Dejte mi pokoj! online

Dejte mi pokoj! online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Dejte mi pokoj! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dejte mi pokoj!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dejte mi pokoj! postavy.

Dejte mi pokoj! zajímavosti

Tržby v českých kinech
347 666 Kč
Návštěvnost v českých kinech
2 650 diváků

Dejte mi pokoj! recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
04.05.2015

Shodou okolností v době, kdy se na DVD vrací belmondovská klasika Muž z Ria či Muž z Hongkongu, vstupuje do našich kin nejnovější francouzská komedie Dejte mi p......   Celá recenze

 50 %

Ve filmu Dejte mi pokoj! hrají Christian Clavier, Carole Bouquet, Valérie Bonneton, Rossy de Palma, Stéphane De Groodt, Sébastien Castro, Arnaud Henriet.

Film Dejte mi pokoj! režíruje Patrice Leconte.

Film Dejte mi pokoj! má 79 minut.

Film Dejte mi pokoj! vidělo v českých kinech 2 650 diváků.

Film Dejte mi pokoj! není zatím nikde online.

Film Dejte mi pokoj! není zatím kde sledovat.