FB pixel TP pixel
Delta Force 2: The Colombian Connection

Delta Force 2: Kolumbijská spojka

Delta Force 2: The Colombian Connection
USA | 1990 | The Delta Force | Akční filmy | Terorismus | 111 minut

Další nasazení elitního amerického komanda pod vedením Chucka Norrise. Tentokrát proti psychopatickému šéfovi kolumbijské narkomafie. Ten se jmenuje Ramon Coto a patří mezi nejvyšší hlavouny kolumbijské mafie obchodující s drogami. Když se mu znovu, už po několikáté, podaří uniknout policii, jsou na...

Další nasazení elitního amerického komanda pod vedením Chucka Norrise. Tentokrát proti psychopatickému šéfovi kolumbijské narkomafie. Ten se jmenuje Ramon Coto a patří mezi nejvyšší hlavouny kolumbijské mafie obchodující s drogami. Když se mu znovu, už po několikáté, podaří uniknout policii, jsou na pomoc povoláni agenti americké vlády. Stíháním uprchlého zločince jsou pověřeni plukovník Scott McCoy a major Bobby Chavez. Coto je sice během úspěšné akce zatčen, z nepochopitelných důvodů je však propuštěn na kauci a začne se mstít. Protože je to perverzní sadista, začne se mstít strašným způsobem. Zavraždí Chavezovu těhotnou ženu i jeho mladšího bratra a navíc majora unese společně s dalšími třemi agenty, aby ho vzápětí popravil v plynové komoře. Jeho strašlivé umírání natočí na video a kazetu pošle úřadům. Na prezidentův rozkaz má být nasazena zvláštní jednotka Delta Force, která má vypálit v San Carlos Cotova pole, na nichž pěstuje keře koky a osvobodit zadržované agenty.

IMDb  46 %
Voyo
Akční filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Delta Force 2: Kolumbijská spojka online

Delta Force 2: Kolumbijská spojka online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Delta Force 2: Kolumbijská spojka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Delta Force 2: Kolumbijská spojka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Delta Force 2: Kolumbijská spojka postavy.

Delta Force 2: Kolumbijská spojka recenze a hodnocení

Tvůj názor na Delta Force 2: Kolumbijská spojka?

Ve filmu Delta Force 2: Kolumbijská spojka hrají Chuck Norris, Billy Drago, John P. Ryan, Richard Jaeckel, Begonya Plaza, Marthe Keller.

Film Delta Force 2: Kolumbijská spojka režíruje Aaron Norris.

Film Delta Force 2: Kolumbijská spojka má 111 minut.

Film Delta Force 2: Kolumbijská spojka není zatím nikde online.

Film Delta Force 2: Kolumbijská spojka není zatím kde sledovat.