FB pixel TP pixel
July 22nd
July 22nd

Den, který změnil Norsko

July 22nd
Norsko | 2020 | Drama | Sériový vrah | 1 řad(a) | 6 epizod

Rekonstrukce událostí dne 22. července, kdy Anders Breivik nejprve zabil sedm lidí bombovým útokem nedaleko vládních budov v Oslu a následně zastřelil 69 dětí na táboře na ostrově Utoya. Místo Breivika však sledujeme několik fiktivních postav reprezentujících obyvatele Norska, kteří se museli s násl...

Rekonstrukce událostí dne 22. července, kdy Anders Breivik nejprve zabil sedm lidí bombovým útokem nedaleko vládních budov v Oslu a následně zastřelil 69 dětí na táboře na ostrově Utoya. Místo Breivika však sledujeme několik fiktivních postav reprezentujících obyvatele Norska, kteří se museli s následky katastrofy bezprostředně vypořádat. O útocích už vznikl stejnojmenný film Paula Greengrasse a také thriller Utoya. Seriál norské veřejnoprávní televize, který sklidil letošní hlavní národní televizní ocenění, se však soustředí na to, co útokům předcházelo a co po nich následovalo. „Není to příběh o jednom teroristovi, ale o nás ostatních Norech,“ popisuje Ivar Kohn, šéf dramatické tvorby NRK. Seriál ukazuje práci zaměstnanců nemocnice v Oslu, která byla dne 22. července silně přetížená, kromě doktorů vidíme zapojené i uklízeče – migranty, zprvu vyděšené, že vraždil muslim. Sledujeme také novináře při výjimečných dilematech, policisty při prohledávání ostrova po tragédii nebo extrémně pravicové blogery patřící ke stejné online komunitě jako masový vrah.

Den, který změnil Norsko obsazení

Herci: Fredrik Hoyer, Alexandra Gjerpen, Oyvind Brandtzag, Helga Guren, Marius Lien, Markus Tonseth

IMDb  79 % Den, který změnil Norsko CSFD 74 %

Den, který změnil Norsko online

Sledovat Den, který změnil Norsko online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Den, který změnil Norsko online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Den, který změnil Norsko dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 22. 7. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Den, který změnil Norsko recenze a hodnocení

Tvůj názor na Den, který změnil Norsko?

V seriálu Den, který změnil Norsko hrají Fredrik Hoyer, Alexandra Gjerpen, Oyvind Brandtzag, Helga Guren, Marius Lien, Markus Tonseth.

Seriál Den, který změnil Norsko můžete vidět na Voyo.

Seriál Den, který změnil Norsko je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.