FB pixel TP pixel
Day for My Love
Day for My Love

Den pro mou lásku

Day for My Love
Česko | 1977 | Drama | Psychologické | 91 minut

Režisér Juraj Herz tentokrát překvapil citově působivým příběhem o manželské dvojici, která se musí vyrovnat s tragickou událostí, které ničivě zasáhla do jejího soužití. Režiséru se podařilo i v časech vypjaté normalizace vyprávění zbavit jakýchkoli politických odkazů, hrdinové si žijí jakoby navzd...

Režisér Juraj Herz tentokrát překvapil citově působivým příběhem o manželské dvojici, která se musí vyrovnat s tragickou událostí, které ničivě zasáhla do jejího soužití. Režiséru se podařilo i v časech vypjaté normalizace vyprávění zbavit jakýchkoli politických odkazů, hrdinové si žijí jakoby navzdory době, uzavírajíce se do svého soukromí, do svých radostí i strastí... Všimneme si téměř karnevalového veselí, když i s kamarády podnikají bezmála happeningové akce, smyslem pro nenápadné postižení všední tváře velkoměsta (podíl kameramana Jiřího Macháně na lyrizaci obrazu je nesporný). Režisér nikde nepodlehl svodům melodramatu, příběh líčí střízlivě i emočně vypjaté scény. Film upoutal na svou dobu odvážnou, byť něžně natočenou milostnou scénou. (alza.cz)

Trailer

Den pro mou lásku obsazení

Herci: Marta Vančurová, Vlastimil Harapes, Sylva Kamenická, Jirina Sejbalová, Dana Medřická

Režie: Juraj Herz

IMDb  72 % Kinobox  72 % Den pro mou lásku CSFD 73 %

Den pro mou lásku online

Sledovat Den pro mou lásku online CZ můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Den pro mou lásku online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Den pro mou lásku dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 13. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Den pro mou lásku novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Den pro mou lásku, které najdeš na našem webu.

10 nejslavnějších filmů Juraje Herze
10 nejslavnějších filmů Juraje Herze
09.04.2018 | České novinky

Ve věku nedožitých 84 let včera zemřel legendární slovenský režisér Juraj Herz. Ještě za dob Československa v jeho režii vznikly vynikající filmy jako Spalovač mrtvol, Petrolejové lampy, Panna a netvor nebo Morgiana. Herz je označován za otce československého hororu. Připomeňme si jeho nejslavnější filmy.

Den pro mou lásku recenze a hodnocení

Ve filmu Den pro mou lásku hrají Marta Vančurová, Vlastimil Harapes, Sylva Kamenická, Jirina Sejbalová, Dana Medřická.

Film Den pro mou lásku režíruje Juraj Herz.

Film Den pro mou lásku má 91 minut.

Film Den pro mou lásku můžete vidět na Voyo.

Film Den pro mou lásku je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.