FB pixel TP pixel
The Seventh Day, The Eighth Night

Den sedmý, osmá noc

The Seventh Day, The Eighth Night
Česko | 1969 | Drama | Psychologické | 103 minut

Všechno je z dálky sledováno někým neviditelným a neznámým: do malé obce zavítá kočovná společnost předvádějící pašijové výjevy. Není však doba na divadelní představení. Zdánlivě se nic neděje, ale všichni podléhají panice a obavám z neznámého násilí. Podobenství, které scela otevřeně reagovalo na ž...

Všechno je z dálky sledováno někým neviditelným a neznámým: do malé obce zavítá kočovná společnost předvádějící pašijové výjevy. Není však doba na divadelní představení. Zdánlivě se nic neděje, ale všichni podléhají panice a obavám z neznámého násilí. Podobenství, které scela otevřeně reagovalo na živé zážitky srpna 1968, bylo okamžitě po skončení pečlivě uzavřeno do pověstného trezoru. Premiéra se konala až po 20. Letech, Evald Schorm už svůj film nikdy neviděl.

Hrají: Jan Libíček, Josef Bek, Karel Bělohradský

Režie: Evald Schorm

IMDb  71 % Kinobox  71 %

Den sedmý, osmá noc online

Sledovat Den sedmý, osmá noc online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Den sedmý, osmá noc online, zda je ke stažení a zda má Den sedmý, osmá noc dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 13. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Den sedmý, osmá noc recenze a hodnocení

Ve filmu Den sedmý, osmá noc hrají Jan Libíček, Josef Bek, Karel Bělohradský.

Film Den sedmý, osmá noc režíruje Evald Schorm.

Film Den sedmý, osmá noc má 103 minut.

Film Den sedmý, osmá noc můžete vidět na Voyo.

Film Den sedmý, osmá noc je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.