FB pixel TP pixel
Diary of the Dead
Diary of the Dead

Deník mrtvých

Diary of the Dead
USA | 2007 | Living Dead | Horory | Zombies | 95 minut

Parta mladých filmařů natáčí nízkorozpočtový hororový film. Je již pozdě večer, a tak štáb i herci začínají být unavení. Zaručeně je však probudí zpráva z rádia o tom, že mrtví nezůstávají mrtvými. Někteří skeptičtí herci však těmto nesmyslům nevěří, a tak se unavení vydávají domů. Štáb pro dnešek u...

Parta mladých filmařů natáčí nízkorozpočtový hororový film. Je již pozdě večer, a tak štáb i herci začínají být unavení. Zaručeně je však probudí zpráva z rádia o tom, že mrtví nezůstávají mrtvými. Někteří skeptičtí herci však těmto nesmyslům nevěří, a tak se unavení vydávají domů. Štáb pro dnešek ukončí natáčení a vydá se také zpět do civilizace. Filmaři zjistí, že je situace vážná až tehdy, když je na silnici překvapí šerif. Ten však není mrtvý ani živý. Tímto Deník mrtvých začíná..

IMDb  57 % CSFD  61 %

Deník mrtvých online

Sledovat Deník mrtvých online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Deník mrtvých online, zda je ke stažení a zda má Deník mrtvých dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 18. 8. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Deník mrtvých obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Deník mrtvých, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Deník mrtvých postavy.

Deník mrtvých novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Deník mrtvých, které najdeš na našem webu.

Deník mrtvých recenze a hodnocení

Ve filmu Deník mrtvých hrají Michelle Morgan, Joshua Close, Shawn Roberts, Joe Dinicol, Scott Wentworth, Chris Violette, Tatiana Maslany.

Film Deník mrtvých režíruje George A. Romero.

Film Deník mrtvých má 95 minut.

Film Deník mrtvých můžete vidět na Starmax.

Film Deník mrtvých je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.