FB pixel TP pixel
All the Sins
All the Sins

Desatero hříchů

All the Sins
Finsko | 2019 | Krimi seriály | Krimi drama | 44 minut | 2 řad(a) | 6 epizod

Šestidílný finský seriál Desatero hříchů (orig. Kaikki synnit) přináší napínavý kriminální příběh s prvky černé komedie i mysteriózního dramatu. Není úplně typickým „nordic noirem“, odehrává se v krásné slunečné krajině za polárního dne, kde se temnota skrývá v lidech. Právě originální postavy, kter...

Šestidílný finský seriál Desatero hříchů (orig. Kaikki synnit) přináší napínavý kriminální příběh s prvky černé komedie i mysteriózního dramatu. Není úplně typickým „nordic noirem“, odehrává se v krásné slunečné krajině za polárního dne, kde se temnota skrývá v lidech. Právě originální postavy, které vybočují z běžných žánrových, genderových či věkových stereotypů, jsou možná nejsilnější stránkou tohoto nového seriálu. Jeho hlavním tvůrcem je debutující Mika Ronkainen, který s Desaterem hříchu sklidil velký úspěch nejen u televizních diváků, ale i kritiků a odborné veřejnosti. V minulém roce získal mimo jiné Ocenění pro nejlepší severský televizní seriál na Filmovém festivalu v Göteborgu.

IMDb  72 % CSFD  68 %
Voyo
Krimi seriály na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Desatero hříchů online

Desatero hříchů online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Desatero hříchů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Desatero hříchů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Desatero hříchů postavy.

Heli Haapalainen
Heli Haapalainen
Terhi Lindman
Essi Karjalainen
Essi Karjalainen
Elina Ollila
Moona Komulainen
Moona Komulainen
Nina Lindman
Timo Pesonen
Timo Pesonen
Reima Lindman
Mika Ronkainen
Mika Ronkainen
Tvůrce

Desatero hříchů recenze a hodnocení