FB pixel TP pixel
Detective Downs

Detektiv Down

Detective Downs
Norsko | 2013 | Krimi filmy | Krimi komedie | 105 minut

Hlavní hrdina Robert Bogerud (Svein Andre Hofso) provozuje jednočlennou soukromou detektivní kancelář, ale zatím se nikdy nedostal k žádnému skutečnému případu. Všichni jeho potenciální zákazníci vždy zmizí v okamžiku, kdy Robert sundá svůj detektivní klobouk. Nikdo nevěří, že tento mladík, postižen...

Hlavní hrdina Robert Bogerud (Svein Andre Hofso) provozuje jednočlennou soukromou detektivní kancelář, ale zatím se nikdy nedostal k žádnému skutečnému případu. Všichni jeho potenciální zákazníci vždy zmizí v okamžiku, kdy Robert sundá svůj detektivní klobouk. Nikdo nevěří, že tento mladík, postižený Downovým syndromem, může vůbec něčeho v detektivní branži dosáhnout. Dokonce si to odmítá byť jen připustit i jeho otec, který je skutečným policejním vyšetřovatelem. Nakonec se ale Robertovi podaří sehnat první případ. Legendární bruslař Olav Starr záhadně zmizel. A příbuzní si vybrali pro jeho nalezení právě Roberta. Potřebují totiž pokud možno co nejvíce neschopného detektiva, a to jen proto, aby uklidnili senilní babičku. Na takový úkol jim Robert připadá jako ideální týpek. Ale když jim předvede svůj způsob vyšetřování, jsou hodně překvapení. Robert má svoji metodu, která spočívá v tom, že se vžije do zmizelého Olava a pokračuje v jeho životě od okamžiku, kdy se ztratil. Zjistí tak, že pohřešovaný byl ve své rodině vystaven nedostatku lásky a že se z něj stal podvodník s vážnými problémy s alkoholem, který také prodává svým zákazníkům vakuové pumpy pro zlepšení erekce a krém na zvětšení prsů. Čím bizarnějších rozměrů Robertovo pátrání po Olavovi nabírá, tím více se ukazuje, že zdaleka není tak hloupý, jak by se mohlo zdát.

Hrají: Svein André Hofso Myhre

Režie: Bard Breien

IMDb  53 % Kinobox  57 %

Detektiv Down online

Sledovat Detektiv Down online můžeš na Netflix, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Detektiv Down online, zda je ke stažení a zda má Detektiv Down dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 17. 2. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 25. 6. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Detektiv Down zajímavosti

Tržby v českých kinech
246 068 Kč
Návštěvnost v českých kinech
2 172 diváků

Detektiv Down recenze a hodnocení

Ve filmu Detektiv Down hrají Svein André Hofso Myhre.

Film Detektiv Down režíruje Bard Breien.

Film Detektiv Down má 105 minut.

Film Detektiv Down vidělo v českých kinech 2 172 diváků.

Film Detektiv Down můžete vidět na Netflix, Vodafone TV.

Film Detektiv Down je online na Netflix, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.