FB pixel TP pixel
Min sosters born alene hjemme

Děti mojí sestry samy doma

Min sosters born alene hjemme
Dánsko | 2012 | My Sisters Kids | Komedie | Rodinné | 79 minut

Zatímco jsou máma s tátou na dovolené, děti zůstávají doma samy se strýčkem Ericem. Bez dovolení či řidičského průkazu nabourají Jan a Michael omylem tátův sporťák. Aby vydělali na opravu auta, než se táta vrátí, přemluví děti strýčka Erica, aby mohli dům přeměnit v hotel. Hotel přijímá hosty z Dáns...

Zatímco jsou máma s tátou na dovolené, děti zůstávají doma samy se strýčkem Ericem. Bez dovolení či řidičského průkazu nabourají Jan a Michael omylem tátův sporťák. Aby vydělali na opravu auta, než se táta vrátí, přemluví děti strýčka Erica, aby mohli dům přeměnit v hotel. Hotel přijímá hosty z Dánska i Japonska a i podezřelé zlodějské typy z východní Evropy, kteří se tu rozhodnou ubytovat. Děti mé sestry potřebují veškerou svou sílu a vynalézavost, aby uchránili malý hotel a - v neposlední řadě - i příjmy před hrozivým gangem z východní Evropy.

IMDb  52 %

Děti mojí sestry samy doma online

Sledovat Děti mojí sestry samy doma online můžeš na Vapet. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Děti mojí sestry samy doma online, zda je ke stažení a zda má Děti mojí sestry samy doma dabing nebo titulky.

Vapet
Vapet
český dabing | SD kvalita | od 14. 11. 2016
Zdarma

Děti mojí sestry samy doma obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Děti mojí sestry samy doma, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Děti mojí sestry samy doma postavy.

Děti mojí sestry samy doma recenze a hodnocení

Tvůj názor na Děti mojí sestry samy doma?

Ve filmu Děti mojí sestry samy doma hrají Peter Mygind, Frida Luna Roswall Mattson, Lasse Guldberg Kamper, Mathilde Hogh Kolben, Mille Dinesen, Troels Malling Thaarup, Sally Jagd Miehe-Renard.

Film Děti mojí sestry samy doma režíruje Martin Miehe-Renard.

Film Děti mojí sestry samy doma má 79 minut.

Film Děti mojí sestry samy doma můžete vidět na Vapet.

Film Děti mojí sestry samy doma je online na Vapet, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.