FB pixel TP pixel
My Sisters Kids & the Gold Diggers
My Sisters Kids & the Gold Diggers

Kanadské dobrodružství

My Sisters Kids & the Gold Diggers
Dánsko | 2015 | Děti mojí sestry | Komedie | Rodinné | 90 minut

Děti najdou starou fotografii muže s vousy a vybavením k těžbě zlata. Ukáže se, že jde o jejich pradědečka. Tento vousatý muž se před mnoha lety odstěhoval do Kanady, aby hledal zlato. Zjištění podnítí v dětech nadšení a zkontaktují se s tetou Annou, která je pozve do Kanady na návštěvu. Tam se dozv...

Děti najdou starou fotografii muže s vousy a vybavením k těžbě zlata. Ukáže se, že jde o jejich pradědečka. Tento vousatý muž se před mnoha lety odstěhoval do Kanady, aby hledal zlato. Zjištění podnítí v dětech nadšení a zkontaktují se s tetou Annou, která je pozve do Kanady na návštěvu. Tam se dozvědí o starém zlatém dole a mapě pokladu. Děti postihne zlatá horečka a vydávají se na výpravu za hledáním ztraceného zlata, které by se už více než padesát let mohlo pod povrchem skrývat. Na cestě k místu těžby děti překvapí nejen místní divoká příroda a zvířata, ale i dva hledači zlata, kteří by se také rádi dostali k pokladu.

Hrají: Bo Svenson, Larke Winther Andersen, Nils Hognestad, Ole Dupont, Signe Skov, Rasmus Botoft, Rose Maria Nemeth Kipling

Režie: Niels Norlov Hansen

IMDb  47 % Kinobox  45 %

Kanadské dobrodružství online

Sledovat Kanadské dobrodružství online můžeš na Vapet. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kanadské dobrodružství online, zda je ke stažení a zda má Kanadské dobrodružství dabing nebo titulky.

Vapet
Vapet
český dabing | SD kvalita | od 11. 2. 2017
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Kanadské dobrodružství recenze a hodnocení

Tvůj názor na Kanadské dobrodružství?

Ve filmu Kanadské dobrodružství hrají Bo Svenson, Larke Winther Andersen, Nils Hognestad, Ole Dupont, Signe Skov, Rasmus Botoft, Rose Maria Nemeth Kipling.

Film Kanadské dobrodružství režíruje Niels Norlov Hansen.

Film Kanadské dobrodružství má 90 minut.

Film Kanadské dobrodružství můžete vidět na Vapet.

Film Kanadské dobrodružství je online na Vapet, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.