FB pixel TP pixel

Děti Nagana online

Děti Nagana online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Děti Nagana v kinech

Zde najdeš promítací časy pro film Děti Nagana pro města jako Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a další, kde jsou multikina. Podívej se, kde se Děti Nagana hraje, jaké je vstupné a jak si můžeš koupit vstupenky na film online.

Děti Nagana dnes už žádné kino nehraje.

Děti Nagana obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Děti Nagana, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Děti Nagana postavy.

Děti Nagana zajímavosti

Tržby v českých kinech
11 429 472 Kč
Návštěvnost v českých kinech
69 355 diváků

Děti Nagana recenze a hodnocení

Karolina Benešová
Karolina Benešová CervenyKoberec
22.02.2023

Děti Nagana sází na nostalgii devadesátých let a navzdory převážně dětským hrdinům nabízí největší zážitek divákům, kteří tuhle dobu zažili a možná byli i podobně odhodlaní stát se příští hokejovou hvězdou. Mladá generace bude spíše v šoku, jak jsme mohli přežít bez telefonů a internetu. Nagano každ......   Celá recenze

 60 %
Mr. Hlad
Mr. Hlad Moviezone
20.02.2023

V roce 1998 fandil Dominik českým hokejistům, když hráli v Naganu o zlato. A chtěl být jako oni. Alespoň trochu, takže se spokojil s tenisákem a hraním na plácku. Jenže zápas proti týmu starších kluků může být v očích fanouška Dominika Haška stejně důležitý jako Nagano. Dan Pánek natočil fajn rodinn......   Celá recenze

 60 %

Ve filmu Děti Nagana hrají Tomáš Richard Brenton, Fabian Šetlík, Johana Racková, Hynek Čermák, Simona Babčáková, Klára Issová, Pavel Batěk, Štěpánka Fingerhutová, Otakar Brousek, Taťjana Medvecká.

Film Děti Nagana režíruje Dan Pánek.

Film Děti Nagana vidělo v českých kinech 69 355 diváků.

Film Děti Nagana není zatím nikde online.

Film Děti Nagana není zatím kde sledovat.