FB pixel TP pixel
The Gleaners and I: Two Years Later
The Gleaners and I: Two Years Later

DEUX ANS APRES

The Gleaners and I: Two Years Later
Francie | 2002 | 63 minut

Mnoho dokumentů o filmech nabízí pro naši radost nebo informaci záběry z doby před vznikem filmu, přípravu, herecké zkoušky, hledání lokací, záběry z natáčení nebo anekdoty z výroby filmu, čemuž se v poangličtělé francouzské hantýrce říká „making of“. My jsme se naopak rozhodli „vyprávět film poté“,...

Mnoho dokumentů o filmech nabízí pro naši radost nebo informaci záběry z doby před vznikem filmu, přípravu, herecké zkoušky, hledání lokací, záběry z natáčení nebo anekdoty z výroby filmu, čemuž se v poangličtělé francouzské hantýrce říká „making of“. My jsme se naopak rozhodli „vyprávět film poté“, tedy to, co se stalo po premiéře filmu Všichni možní sběrači a já.

IMDb  72 % CSFD  70 %

DEUX ANS APRES online

Sledovat DEUX ANS APRES online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film DEUX ANS APRES online, zda je ke stažení a zda má DEUX ANS APRES dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 1. 11. 2019
Předplatné za 145 Kč

DEUX ANS APRES obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu DEUX ANS APRES, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu DEUX ANS APRES postavy.

Agnès Varda
Agnès Varda
Režie

DEUX ANS APRES recenze a hodnocení

Ve filmu DEUX ANS APRES hrají .

Film DEUX ANS APRES režíruje Agnes Varda.

Film DEUX ANS APRES má 63 minut.

Film DEUX ANS APRES můžete vidět na DaFilms.

Film DEUX ANS APRES je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.