FB pixel TP pixel
Il castello
Il castello

Devil Hides in Doubt

Il castello
Itálie | 2011

Franz se soudí s firmou, z níž ho po čtyřiceti letech propustili pro nadbytečnost. Tři čtvrtě roku sedí v prázdné kanceláři, i když tam nemá co na práci.Stephan zase osm dní a nocí sedí na židli, která je součástí obřího billboardu. Když chcete splatit dluhy, nejrychlejší cesta k výdělku je prodávat...

Franz se soudí s firmou, z níž ho po čtyřiceti letech propustili pro nadbytečnost. Tři čtvrtě roku sedí v prázdné kanceláři, i když tam nemá co na práci.Stephan zase osm dní a nocí sedí na židli, která je součástí obřího billboardu. Když chcete splatit dluhy, nejrychlejší cesta k výdělku je prodávat sám sebe.Pak je tu Saskia, která právě dokončila střední školu a učí se, jak napsat co nejlepší životopis.Gunnar se zase dozvídá, že cesta k úspěchu vede přes vnímání vlastního těla jako značky.Franz nakonec soudní spor vyhraje, zároveň však zjišťuje, že stejně prohrál.Snímek Devil Hides in Doubt vypráví o emocionálních tlacích, které na člověka vyvíjí práce, o jejích nástrahách a absurditách, a o snaze dojít naplnění.

IMDb  68 %

Devil Hides in Doubt online

Sledovat Devil Hides in Doubt online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Devil Hides in Doubt online, zda je ke stažení a zda má Devil Hides in Doubt dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 14. 12. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Devil Hides in Doubt recenze a hodnocení

Ve filmu Devil Hides in Doubt hrají .

Film Devil Hides in Doubt režíruje .

Film Devil Hides in Doubt můžete vidět na DaFilms.

Film Devil Hides in Doubt je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.