FB pixel TP pixel
Dexter
Dexter

Dexter

Dexter
USA | 2006 | Krimi seriály | Sériový vrah | 50 minut | 9 řad(a) | 97 epizod

Je inteligentní, okouzlující a má skvělý smysl pro humor. Je to Dexter Morgan (držitel Zlatého glóbu Michael C. Hall), všemi oblíbený sériový vrah. Coby forenzní expert u miamské policie ve dne vraždy vyšetřuje a v noci je páchá. Dexter se však řídí přísným etickým kodexem, který je jak jeho spásou,...

Je inteligentní, okouzlující a má skvělý smysl pro humor. Je to Dexter Morgan (držitel Zlatého glóbu Michael C. Hall), všemi oblíbený sériový vrah. Coby forenzní expert u miamské policie ve dne vraždy vyšetřuje a v noci je páchá. Dexter se však řídí přísným etickým kodexem, který je jak jeho spásou, tak i celoživotním břemenem. Dexter, rozpolcený mezi nutkáním zabíjet a touhou po skutečném štěstí, žije v hlubokém konfliktu se světem i se sebou samým. V první řadě se dozvíme, že Dexter Morgan ve čtyřech letech osiřel a nese si s sebou traumatické tajemství. Byl adoptován policejním důstojníkem, který odhalil Dexterovy vražedné sklony a naučil syna ventilovat hrůznou touhu po lidské krvi konstruktivním způsobem – zabíjením odporných zločinců, kteří buď stojí nad zákonem, nebo se jim podařilo proklouznout spravedlnosti.

Hrají: Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, Desmond Harrington, David Zayas, James Remar, C.S. Lee, Lauren Vélez

IMDb  87 % Kinobox  88 %

Dexter online

Sledovat Dexter online můžeš na SkyShowtime. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dexter online, zda je ke stažení a zda má Dexter dabing nebo titulky.

SkyShowtime
SkyShowtime
původní znění | české titulky | český dabing | 104 epizod, 101 s dabingem, 103 s titulky | HD kvalita | od 5. 1. 2023
Předplatné za 179 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dexter novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Dexter, které najdeš na našem webu.

10 skvělých seriálů s těžce nepovedeným koncem, který fanoušky rozzuřil
10 skvělých seriálů s těžce nepovedeným koncem, který fanoušky rozzuřil
07.09.2022 12:00:00 | Tipy na film

Zakončit dobře film je umění, ještě větší majstrštyk je ale zvládnout spojit všechny linky a uspokojit na konci diváka seriálu. A ne všem televizním ságám se to ale daří. Vybrali jsme pro vás tak trochu spoileroidní desítku zakončení, která kvality svých předcházejících dílů rozhodně nedosáhla.

100 nejlepších seriálů 21. století
100 nejlepších seriálů 21. století
07.11.2021 10:00:00 | Tipy na film

Proslulá televizní stanice BBC oslovila 206 expertů z třiačtyřiceti světových zemí, aby dali hlavy dohromady a sestavili žebříček rovné stovky nejlepších seriálů z 21. století. Výsledky možná překvapí.

Dexter recenze a hodnocení

Sam.Vimes
Sam.Vimes Moviezone
10.11.2021

Deset let po událostech původního finále seriálu žije Dexter poklidný život pod falešným jménem na severu USA. Svého "temného pasažéra" ale nemůže udržet na uzdě věčně... Úvod minisérie především představuje nové prostředí i postavy a rozehrává zajímavé zápletky, nabízí ale působivou dílčí katarzi i......   Celá recenze

 80 %
 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
30.07.2007 17:39:00

Celkem fajn napad (polda co rad vrazdi), ale nejak pomalu mi to plyne...

 60 %

V seriálu Dexter hrají Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, Desmond Harrington, David Zayas, James Remar, C.S. Lee, Lauren Vélez.

Seriál Dexter můžete vidět na SkyShowtime.

Seriál Dexter je online na SkyShowtime, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.