FB pixel TP pixel
Dilino a čert
Dilino a čert

Dilino a čert

Dilino a čert
Česko | 2009 | Pohádky | Čerti

Proč je zrovna můj syn hloupej, ale tak hloupej, Dilino?", běduje chudý romský uhlíř. Jeho syn Dilino je opravdu hodný chlapec, přesto však působí rodičům nemalé starosti. Moc rozumu nepobral, takže uhlířské rodině není příliš k užitku, a ještě ke všemu má všelijaké bláznivé nápady. Například nutí s...

Proč je zrovna můj syn hloupej, ale tak hloupej, Dilino?", běduje chudý romský uhlíř. Jeho syn Dilino je opravdu hodný chlapec, přesto však působí rodičům nemalé starosti. Moc rozumu nepobral, takže uhlířské rodině není příliš k užitku, a ještě ke všemu má všelijaké bláznivé nápady. Například nutí svého nešťastného otce, aby pro něj šel žádat o ruku samotné princezny! To mu snad sám čert nakukal! Kdo to jakživ slyšel, aby král dal jedinou dceru nějakému chudému uhlířskému synkovi? Copak by ho taková bohatá holka chtěla? Proč si jenom kluk radši nevybere sobě rovnou? Cožpak tenhle nápad může přinést štěstí hlupákovi, který ani neví, jak takové štěstí vypadá? Veselá romská pohádka s písničkami se natáčela na jaře 2008 na hradě Houska, v Mělníce a okolí.

CSFD  28 %

Dilino a čert online

Sledovat Dilino a čert online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dilino a čert online, zda je ke stažení a zda má Dilino a čert dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 1. 10. 2017
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dilino a čert obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dilino a čert, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dilino a čert postavy.

Dilino a čert recenze a hodnocení

Ve filmu Dilino a čert hrají Filip Cíl, Miroslav Táborský, Helena Karochová, Jiří Lábus, Marika Šoposká, Jan Vondráček, Eva Horká, Lubomír Kostelka, Mário Kubec, Jindřich Nováček, Martin Povr.

Film Dilino a čert režíruje Jaroslav Hovorka.

Film Dilino a čert můžete vidět na iVysílání.

Film Dilino a čert je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.