FB pixel TP pixel
Sorority Wars
Sorority Wars

Dívčí války

Sorority Wars
USA | 2009 | Komedie | Teenageři | 95 minut

Katie Parkerová a Sara Snowová jsou kamarádky od dětství. Společně chodily do školy a společně také odcházejí na univerzitu, kde Katie s nadšením přivítají členky spolku Delta. Je totiž dcerou Lutie, která Deltu založila s kamarádkou Summer, jejíž dcera Gwen právě teď spolek vede. A to, že se na ste...

Katie Parkerová a Sara Snowová jsou kamarádky od dětství. Společně chodily do školy a společně také odcházejí na univerzitu, kde Katie s nadšením přivítají členky spolku Delta. Je totiž dcerou Lutie, která Deltu založila s kamarádkou Summer, jejíž dcera Gwen právě teď spolek vede. A to, že se na stejné školní půdě a ve stejném spolku setkávají dcery obou zakladatelek, je důvod k oslavě i pro jejich spokojené matky, které se po letech setkaly. Od doby, kdy spolek založily, se však Delty změnily a postupně se staly nejodvázanějším spolkem na akademické půdě, proslaveným divokými mejdany a skandály, což zásadové Katie příliš nesedí. Během přijímacího týdne, jehož vyvrcholením by mělo být slavnostní přijetí nových členek, začnou narůstat rozpory mezi ní a ostatními budoucími "sestrami", což nakonec vede k tomu, že se rozejde se Sárou, která do spolku vstoupí. Katie se po pečlivém uvážení připojí ke konkurenčnímu spolku Kappa. Zatímco její matka je zklamaná a přátelé šokováni, naštvané Delty jsou odhodlány ji zničit. Katie se však nemíní vzdát bez boje. Na školní půdě se rozhoří válka dvou dívčích spolků. A vítěz může být jen jeden."

Hrají: Lucy Hale, Courtney Thorne-Smith, Amanda Schull, Phoebe Strole, Kristen Hager, Rob Mayes, Adrian Hough

Režie: James Hayman

IMDb  58 % Kinobox  54 %

Dívčí války online

Sledovat Dívčí války online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dívčí války online, zda je ke stažení a zda má Dívčí války dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | český dabing | SD kvalita | od 6. 3. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dívčí války recenze a hodnocení

Ve filmu Dívčí války hrají Lucy Hale, Courtney Thorne-Smith, Amanda Schull, Phoebe Strole, Kristen Hager, Rob Mayes, Adrian Hough.

Film Dívčí války režíruje James Hayman.

Film Dívčí války má 95 minut.

Film Dívčí války můžete vidět na Filmbox+.

Film Dívčí války je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.