FB pixel TP pixel
Fantastic Planet

Divoká planeta

Fantastic Planet
Francie | 1973 | Animované filmy | Animáky pro dospělé | 72 minut

Futuristicky vyhlížející animovaný film na motivy románu Stefana Wuta. Kouzelným světem vás provází malý kluk - člověk, který slouží jako hračka pro děti kulturně a technicky vyspělejších bytostí. Tento chlapec projeví neočekávanou schopnost učit se a tvořit. Mezitím se vládci společnosti rozhodnou ...

Futuristicky vyhlížející animovaný film na motivy románu Stefana Wuta. Kouzelným světem vás provází malý kluk - člověk, který slouží jako hračka pro děti kulturně a technicky vyspělejších bytostí. Tento chlapec projeví neočekávanou schopnost učit se a tvořit. Mezitím se vládci společnosti rozhodnou vyhladit zbytky lidí volně žijících v přírodě, aby předešli možným budoucím problémům.

Hrají: Jennifer Drake, Eric Baugin, Jean Topart, Jean Valmont, Sylvie Lenoir, Michele Chahan, Yves Barsacq

Režie: René Laloux

IMDb  77 % Kinobox  76 %

Divoká planeta online

Sledovat Divoká planeta online můžeš na České kino, Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Divoká planeta online, zda je ke stažení a zda má Divoká planeta dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kinobox
Kinobox
český dabing | od 6. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Divoká planeta recenze a hodnocení

Ve filmu Divoká planeta hrají Jennifer Drake, Eric Baugin, Jean Topart, Jean Valmont, Sylvie Lenoir, Michele Chahan, Yves Barsacq.

Film Divoká planeta režíruje René Laloux.

Film Divoká planeta má 72 minut.

Film Divoká planeta můžete vidět na České kino, Kinobox.

Film Divoká planeta je online na České kino, Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.