FB pixel TP pixel
Beasts of the Southern Wild

Divoká stvoření jižních krajin

Beasts of the Southern Wild
USA | 2012 | Fantasy filmy | Magický realismus | 93 minut

V zapomenuté, ale svérázné komunitě, která sídlí v bažinatém kraji u mrtvého ramene řeky, odděleném od zbytku světa rozsáhlou ochrannou hrází, žije šestiletá Hushpuppy. Maminku už dávno nemá a její milovaný otec Wink je divoch, který je neustále mimo domov, a tak je osamělá Hushpuppy odkázaná na spo...

V zapomenuté, ale svérázné komunitě, která sídlí v bažinatém kraji u mrtvého ramene řeky, odděleném od zbytku světa rozsáhlou ochrannou hrází, žije šestiletá Hushpuppy. Maminku už dávno nemá a její milovaný otec Wink je divoch, který je neustále mimo domov, a tak je osamělá Hushpuppy odkázaná na společnost polodivé zvěře. Vnímá přírodu jako křehké spletivo živoucích, dýchajících věcí, v němž celý vesmír závisí na tom, aby do sebe všechno dokonale zapadalo. A když se po bouři zvedne stoletá voda a obklopí jejich město a tatínek naráz onemocní a divoká prehistorická zvířata obživnou a vylezou ze svých zamrzlých hrobů, Hushpuppy zjistí, že přirozený řád všeho, co jí bylo nadevše drahé, se začíná rozpadat. Malá hrdinka se zoufale snaží dát svůj svět zase do pořádku, aby zachránila svého nemocného otce i potápějící se vesnici, nejtěžším úkolem pro ni ovšem bude vůbec přežít nezastavitelnou katastrofu ohromných rozměrů.

IMDb  73 % CSFD  68 %

Divoká stvoření jižních krajin online

Sledovat Divoká stvoření jižních krajin online můžeš na Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Divoká stvoření jižních krajin online, zda je ke stažení a zda má Divoká stvoření jižních krajin dabing nebo titulky.

Stream
Stream
od 19. 6. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Divoká stvoření jižních krajin obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Divoká stvoření jižních krajin, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Divoká stvoření jižních krajin postavy.

Quvenzhané Wallis
Quvenzhané Wallis
Hushpuppy
Levy Easterly
Levy Easterly
Jean Battiste
Gina Montana
Gina Montana
Miss Bathsheeba
Lowell Landes
Lowell Landes
Walrus
Pamela Harper
Pamela Harper
Little Jo
Jonshel Alexander
Jonshel Alexander
Joy Strong
Nicholas Clark
Nicholas Clark
Boy with Bell
Joseph Brown
Joseph Brown
Winston
Dan Romer
Dan Romer
Hudba
Benh Zeitlin
Benh Zeitlin
Hudba
Benh Zeitlin
Benh Zeitlin
Režie

Divoká stvoření jižních krajin zajímavosti

Tržby v českých kinech
820 725 Kč
Návštěvnost v českých kinech
9 186 diváků

Divoká stvoření jižních krajin recenze a hodnocení

Tvůj názor na Divoká stvoření jižních krajin?

Ve filmu Divoká stvoření jižních krajin hrají Quvenzhané Wallis, Dwight Henry, Levy Easterly, Gina Montana, Lowell Landes, Pamela Harper, Amber Henry.

Film Divoká stvoření jižních krajin režíruje Benh Zeitlin.

Film Divoká stvoření jižních krajin má 93 minut.

Film Divoká stvoření jižních krajin vidělo v českých kinech 9 186 diváků.

Film Divoká stvoření jižních krajin můžete vidět na Stream.

Film Divoká stvoření jižních krajin je online na Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.