FB pixel TP pixel
Django
Django

Django

Django
Francie | 2023 | Drama seriály | 45 minut

Django nemůže v noci spát, stále ho trápí vražda rodiny, ke které došlo před osmi lety. Hrdina hledá svou dceru, věří, že mohla zločin přežít. Je v šoku, když ji najde v Novém Babylonu, kde si bude brát Johna. Sarah je nyní dospělá žena a chce, aby její otec odešel - bojí se, že jeho pobyt zde město...

Django nemůže v noci spát, stále ho trápí vražda rodiny, ke které došlo před osmi lety. Hrdina hledá svou dceru, věří, že mohla zločin přežít. Je v šoku, když ji najde v Novém Babylonu, kde si bude brát Johna. Sarah je nyní dospělá žena a chce, aby její otec odešel - bojí se, že jeho pobyt zde město ohrozí. Django věří, že je město v nebezpečí, a nehodlá svou dceru ztratit podruhé.

Hrají: Matthias Schoenaerts, Lisa Vicari, Nicholas Pinnock, Noomi Rapace, Tom Austen, Jyuddah Jaymes, Joshua J. Parker, Abigail Thorn

IMDb  47 % Kinobox  57 %

Django online

Sledovat Django online můžeš na Canal Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Django online, zda je ke stažení a zda má Django dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
od 7. 5. 2023
Předplatné za 189 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Django recenze a hodnocení

V seriálu Django hrají Matthias Schoenaerts, Lisa Vicari, Nicholas Pinnock, Noomi Rapace, Tom Austen, Jyuddah Jaymes, Joshua J. Parker, Abigail Thorn.

Seriál Django můžete vidět na Canal Plus.

Seriál Django je online na Canal Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.