FB pixel TP pixel
Dlouhá míle
Dlouhá míle

Dlouhá míle

Dlouhá míle
Česko | 1991 | Drama seriály | Sport | 75 minut | 1 řad(a) | 6 epizod | Nové díly od 3. 5. 2020

Tentokrát jsme pro diváky připravili seriál, která nás zavede do prostředí vrcholového sportu osmdesátých let. Jeho protagonisty jsou mladí muži trénující atletiku a v jejich centru Ondřej (S. Skopal) a Michal (J. Čenský). Ondřej Vesecký je držitelem evropského rekordu na 1500 metrů, mistrem Evropy,...

Tentokrát jsme pro diváky připravili seriál, která nás zavede do prostředí vrcholového sportu osmdesátých let. Jeho protagonisty jsou mladí muži trénující atletiku a v jejich centru Ondřej (S. Skopal) a Michal (J. Čenský). Ondřej Vesecký je držitelem evropského rekordu na 1500 metrů, mistrem Evropy, je hvězdou ve sportu i ve svém soukromí. Má přítelkyni Lenku, pevné zázemí a dobrého trenéra. I když to vypadá, že Ondřej nemá konkurenci, objevuje se najednou mladý, talentovaný běžec Michal Klánský, který se pro Ondřeje Veseckého překvapivě stává vyrovnaným soupeřem, s nímž napříště bude bojovat o mílařský trůn.

Hrají: Svatopluk Skopal, Jan Čenský, Petr Čepek, Radoslav Brzobohatý

Režie: Jiří Adamec

IMDb  74 % Kinobox  69 %

Dlouhá míle online

Sledovat Dlouhá míle online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dlouhá míle online, zda je ke stažení a zda má Dlouhá míle dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 16. 8. 2011
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dlouhá míle recenze a hodnocení

V seriálu Dlouhá míle hrají Svatopluk Skopal, Jan Čenský, Petr Čepek, Radoslav Brzobohatý.

Seriál Dlouhá míle můžete vidět na iVysílání.

Seriál Dlouhá míle je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.