FB pixel TP pixel
Do větru
Do větru

Do větru

Do větru
Česko | 2018 | Drama | Vztahy

Příběh tří mladých lidí odehrávající se během letní plavby kolem řeckých ostrovů. Nespoutaní sourozenci Matyáš (Matyáš Řezníček) a Natálie (Jenovéfa Boková) se plaví jako posádka plachetnice, na jejíž palubu přistoupí syn majitele lodi dokumentarista Honza (Vladimír Polívka). Postupné sbližování Nat...

Příběh tří mladých lidí odehrávající se během letní plavby kolem řeckých ostrovů. Nespoutaní sourozenci Matyáš (Matyáš Řezníček) a Natálie (Jenovéfa Boková) se plaví jako posádka plachetnice, na jejíž palubu přistoupí syn majitele lodi dokumentarista Honza (Vladimír Polívka). Postupné sbližování Natálie s Honzou naruší dokonalé soužití sourozenců a na povrch začínají vyplouvat skutečnosti, které ukáží jejich bezstarostnou jízdu v docela jiném světle. Neobvyklý milostný trojúhelník odehrávající se v atraktivním jachtařském prostředí přibližuje prostřednictvím hlavních hrdinů touhy a obavy současné mladé generace. Debutující režisérka Sofie Šustková natočila s mladým štábem svou generační výpověď na omezeném prostoru plachetnice v širém moři a na malebných ostrůvcích Severních Sporád.

Hrají: Vladimír Polívka, Jenovéfa Boková, Matyáš Řezníček

Režie: Sofie Šustková

IMDb  40 % Kinobox  41 %

Do větru online

Sledovat Do větru online můžeš na České kino, Kinobox, KVIFF TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Do větru online, zda je ke stažení a zda má Do větru dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 15. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kinobox
Kinobox
HD kvalita | od 26. 2. 2024
Zdarma
KVIFF TV
KVIFF TV
od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Do větru recenze a hodnocení

Ve filmu Do větru hrají Vladimír Polívka, Jenovéfa Boková, Matyáš Řezníček.

Film Do větru režíruje Sofie Šustková.

Film Do větru můžete vidět na České kino, Kinobox, KVIFF TV, Voyo.

Film Do větru je online na České kino, Kinobox, KVIFF TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.