FB pixel TP pixel

Doba ledová 4: Země v pohybu

Ice Age: Continental Drift
USA | 2012 | Animované filmy | Dinosauři | 88 minut

Scratt, se svou vášní pro žaludy a jejich ukrýváním totiž způsobí katastrofu nevídaných rozměrů. Podaří se mu zasadit svůj žalud takovým způsobem, že pradávná Pangea začne praskat a lámat se...

Scratt, se svou vášní pro žaludy a jejich ukrýváním totiž způsobí katastrofu nevídaných rozměrů. Podaří se mu zasadit svůj žalud takovým způsobem, že pradávná Pangea začne praskat a lámat se na jednotlivé kontinenty a díky pohybu litosférických desek dojde i k rozdělení naší prehistorické party. Ellie a Broskvička zůstanou na jednom kontinentu a Many, Sid a Diego jsou unášeni proudem na ledové kře hluboko do širého oceánu. Ať to stojí, co to stojí, naši tři odvážní přátelé se musí dostat zpátky domů a při tom na ně čeká nejedno velké dobrodružství. Při cestě zpět jim dají zabrat nejenom mořské bouře, přílivové vlny a mořské příšery, ale musejí zvládnout i první společné soužití na jedné malé kře a tak se můžeme těšit na řadu komických scén plných vzájemného špičkování. Shodou okolností a náhod se na jejich provizorní loď, kterou si vytvořili z ledovce, dostane i Sidova babička, kterou skupinka zachrání v příboji mořských vln.

IMDb  67 %

Doba ledová 4: Země v pohybu recenze a hodnocení

Doba ledová 4: Země v pohybu
Doba ledová 4: Země v pohybu
Filmové série

Titul Doba ledová 4: Země v pohybu je součástí série Doba ledová

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Doba ledová 4: Země v pohybu vidělo v českých kinech 670 787 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 80 536 053 Kč.

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
08.07.2012 10:32:00

Uz by to stacilo ne?

 60 %

Tvůj názor na Doba ledová 4: Země v pohybu?