FB pixel TP pixel
Doblba!
Doblba!

Doblba!

Doblba!
Česko | 2005 | Komedie | Situace

Příběh černé vánoční komedie Doblba! se odehrává v rozvětvené rodině Mukových. Hlavním hrdinou je Karel Muk, jednoduchý chlapík s jednoduchými sny, žijící poněkud stereotypním manželským životem s Terezou, nevlastní matkou Karlovy dcery Valinky. Řečeno slovy scénáře: … Karel pracoval dlouhá léta jak...

Příběh černé vánoční komedie Doblba! se odehrává v rozvětvené rodině Mukových. Hlavním hrdinou je Karel Muk, jednoduchý chlapík s jednoduchými sny, žijící poněkud stereotypním manželským životem s Terezou, nevlastní matkou Karlovy dcery Valinky. Řečeno slovy scénáře: … Karel pracoval dlouhá léta jako správce hřbitova a s oblibou říkal : Jistá je jen smrt, ale nikdy si nepřipustil, že by se ho mohla nějak dotknout. Nebylo toho moc, za co by se ho dalo pochválit. Bratr Robert Muk je naopak sebevědomý a praktický podnikatel a nejmladší Pavel jakoby se stále nemohl rozhodnout, zda najít smysl života v ochraně šumavských hvozdů nebo v erotických hrátkách se sekretářkami. Jednoho dne, krátce před Vánocemi spadne rodině Mukových do klína nečekané dědictví.

Hrají: Jaroslav Dušek, Petr Čtvrtníček, Marek Daniel, Vlasta Dušek, Nela Boudová, Tomáš Hanák, Lenka Krobotová

Režie: Petr Vachler

IMDb  49 % Kinobox  59 %

Doblba! online

Sledovat Doblba! online můžeš na České kino, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Doblba! online, zda je ke stažení a zda má Doblba! dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Prima Plus
Prima Plus
české titulky | od 11. 8. 2021
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Doblba! novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Doblba!, které najdeš na našem webu.

Netflix pokračuje v přidávání českých filmů. Jen za měsíc doplnil 34 snímků
Netflix pokračuje v přidávání českých filmů. Jen za měsíc doplnil 34 snímků
18.06.2020 | České novinky

Netflix jen krátce po uzavření nových dohod s českými distributory doslova otevřel stavidla a každých pár dní přidává nové české filmy do své nabídky. Za poslední měsíc zvládl doplnit již 34 snímků, které dokonale naplňují označení žánrové všehochuti.

Netflix přidává další české filmy. Mrkněte na 16 novinek z posledních dní
Netflix přidává další české filmy. Mrkněte na 16 novinek z posledních dní
03.06.2020 12:00:00 | České novinky

Netflix je nadmíru spokojený s úspěchem českých filmů na své streamovací službě, a tak přidává další a další snímky, které kupuje od českých distributorů. Pojďme se podívat na poslední přírůstky do nabídky.

Doblba! zajímavosti

Tržby v českých kinech
21 120 574 Kč
Návštěvnost v českých kinech
219 559 diváků

Doblba! recenze a hodnocení

Ve filmu Doblba! hrají Jaroslav Dušek, Petr Čtvrtníček, Marek Daniel, Vlasta Dušek, Nela Boudová, Tomáš Hanák, Lenka Krobotová.

Film Doblba! režíruje Petr Vachler.

Film Doblba! vidělo v českých kinech 219 559 diváků.

Film Doblba! můžete vidět na České kino, Prima Plus.

Film Doblba! je online na České kino, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.