FB pixel

Dobrodruzi z velkoměsta

67%

Dobrodruzi z velkoměsta 100 20 37421

City Slickers

USA 1991 Komedie

Mitchovi Robbinsovi se blíží čtyřicítka a propadá frustraci. Jeho kamarád Phil je na tom ještě hůř - doma je pod pantoflem a v práci ho zase komanduje jeho tchán. Oba závidí Edovi, který vypadá, že si života dokáže užívat a stále si vymýšlí nová dobrodružství. Ed chce kamarádům udělat radost, a tak pro všechny zakoupí čtrnáctidenní pobyt na nefalšovaném ranči v Novém Mexiku a donutí je oba odjet. Na ranči se setkají s dalšími hosty, kteří si sem přijeli odpočinout od rodiny, civilizace, práce. Společnost je to opravdu různorodá. Ale čeká je náročný program - po několikadenním padání z koňských hřbetů dostane skupina těžký úkol - dopravit stádo do 200 mil vzdáleného Colorada. Zprvu vše probíhá celkem klidně, ale pak jejich předák Curley náhle zemře. Jak si zelenáči s touto situací poradí?

Je součástí série City Slickers. Film Dobrodruzi z velkoměsta obdržel několik ocenění. Na udílení Oscar za rok 1991 získal celkem 1 sošku .

Hrají: Billy Crystal, Daniel Stern, Bruno Kirby, Jack Palance, Patricia Wettig, Helen Slater, Noble Willingham, Režie: Ron Underwood

Délka: 112 minut, Premiéra v kinech 19. 8. 1993, Online od 28. 12. 2015


Bude se ti film Dobrodruzi z velkoměsta líbit? Přihlas se, začni hodnotit a my ti napovíme.

Dobrodruzi z velkoměsta online

iTunes

  • zvuk:
  • titulky: anglické
  • obraz: HD + SD
  • půjčit/koupit

59/129

Přehrát

Dobrodruzi z velkoměsta recenze

TOPlist TOPlist TOPlist